Gündem

BELEDİYE PERSONELİNE HATIRLATMA DOZU UYGULANDI

Amasya Belediyesi koronavirüs salgınının ülke-mizde görülmesinden önce başlattığı mücadeleye hız kesmeden devam ediyor.
Amasya Belediye Başkanlığı ve İl Sağlık Müdürlüğünce ortaklaşa ya-pılan organizasyonda Amasya Belediye binasında randevusuz şekilde Kovid 19 aşısının hatırlatma dozu uygulandı. Maske üreterek, vatandaşlara teminini sağlayan ve denetimleri sıkı tutan, bu süreci kontrollü şekilde geçirmek için yüksek çaba gösteren Amasya Bele-diyesi, salgınla mücadelesini sürdürüyor.
‘SALGINDA SORUMLULUKTAN KAÇILMAZ’
Salgınla mücadelede aşının en başta gelen ön-lemler arasında yer aldığını belirten Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı açıklamasında şunları kaydetti;“Ülkemiz sağlık alanında süreci çok güzel şekilde idare eden bir ülke konumunda bizler de bu Sorumluluk duygusu ile aşı olmamız gerektiğinin farkın-da olan bir milletiz.
Salgında sorumluluktan kaçılmaz.
Biz her zaman bu bilinçle hareket edeceğiz.
Bu sebepten ötürü ekip arkadaşlarımızla beraber hatırlatma dozumuzu yaptırdık, Bu konuda personelimize ve vatandaş-larımıza tüm kolaylıkları sağlamaya devam edeceğiz. ‘İnsanı yaşat ki devlet yaşa-sın’ anlayışı ile hareket ederken bize Allah’ın ema-neti olan her bir canlının ihtiyaçlarını da düşünüyor, gereken tedbirleri alıyoruz” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı