Son Dakika

Belediye ve Kuruluşlarımızdan Öğrencilere Hijyen Malzemesi Desteği

Belediye ve Kuruluşlarımızdan Öğrencilere Hijyen Malzemesi Desteği

Suluova da Okul öncesi ve ilkokul 1. Sınıf öğrencilerimizin yüz yüze eğitime başladığı ilk günde Suluova Belediye Başkanı Fatih Üçok ilk etapta 5.000 adet maske, ilçemizin önemli sanayi kuruluşları arasında yer alan Zennunlar Gıda, Tarım, Hayvancılık Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Aslan Zennun 200 litre dezenfektan ve Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Saatçi ise yine ilk etapta 200 litre dezenfektan ile okullarımıza hijyen malzemesi desteğinde bulundular.
Belediyemizi, sivil toplum kuruluşlarımızı, esnaflarımızı, sanayi kuruluşlarımızı, iş adamlarımızı böylesine anlamlı etkinlikler ile eğitimin içerisinde görmekten duyduğu memnuniyeti dile getiren İlçe Kaymakamı Abdullah Şen, okullarımızda yüz yüze eğitimin başladığı ilk günde, toplumun her bireyinin eğitimcilerin yanında olmasının, gerek idareci ve öğretmenlerimize gerekse de öğrencilerimize büyük güç ve motivasyon kaynağı olacağını ifade etti.
Küresel bir sorun olan koronavirüse karşı en güçlü tedbirin bilinçli olmak ve hijyen kurallarına dikkat etmek olduğunun altını çizen İlçe Kaymakamı Abdullah Şen, ülke olarak zor bir dönemden geçtiğimiz bu günlerde birlik ve beraberlik içerisinde kenetlenmenin önemine dikkat çekti.
Eğitim kurumlarımızın daha sağlıklı ve temiz şekilde açılması, çocuklarımızın eğitim hizmetini sürdürebilmesi için ekip olarak büyük bir çaba ve özveri içerisinde çalıştıklarını belirten İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Davu, eğitimin her zaman yanında ve destekçi olan İlçe Kaymakamı Abdullah Şen’e, Belediye Başkanı Fatih Üçok’a, Zennunlar A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Aslan Zennun’a ve Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Saatçi’ye Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Ailesi adına gönülden teşekkürlerini iletti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.