Son Dakika

Bizler için tek gaye güçlü bir Amasya Şeker, güçlü bir Türkiye’dir”

Bizler için tek gaye güçlü bir Amasya Şeker, güçlü bir Türkiye’dir”

şkanı ve Amasya Şeker Fabrikası A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Saatcı, Bizler için tek gaye güçlü bir Amasya Şeker, güçlü bir Türkiye’dir dedi.
Saatcı, “Şirketimiz 2020/2021 kampanya dönemine ait ödenecek pancar bedeli Nak-liye dahil 287 Milyon TL olup çiftçilerimize bugüne kadar 190 Milyon TL ayni ve nakdi ödeme gerçekleştirilmiştir. Kalan pancar bedeli ise toplam 97 milyon TL’dir. Şir-ketimiz pancar bedellerini söz verildiği gibi kesin hesap tarihinden önce ödeyerek çift-çilerimizin sofrasında aş, yarınları için umut olmaya devam ediyor. Gönül vermiş tüm paydaşlarımızın bilmesini isteriz ki yarınlarımız bu günlerimizden daha güzel ve aydınlık olacaktır. Çiftçilerimizin ürün bedellerini erken aldıklarında yaşamış ol-dukları mutluluk ve yönetimimize gös-termiş oldukları güven bizleri fazlasıyla mutlu etmektedir. Bu yüzden akılla, tut-kuyla ve aşkla çalışıyoruz.
Bugünden itibaren dağıtımına baş-ladığımız pancar bedellerinin çiftçilerimize hayırlı, uğurlu ve bereketli olmasını cenabı Allah’tan niyaz ediyor, bu süreçte bizleri destekleyen ve yalnız bırakmayan başta cefakâr üreticilerimiz olmak üzere herkese şükranlarımız sunuyorum.
Sizlerin desteği, bizlerin gayreti Allah’ında yardımıyla nice pancar kampan-yalarında buluşmak dileğiyle.” Diye ko-nuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.