Son Dakika

Bölge Müdürlüğünde Bayramlaşma Töreni Yapıldı

Bölge Müdürlüğünde Bayramlaşma Töreni Yapıldı

Ramazan bayramı sonrası mesainin ilk gününde Amasya Orman Bölge Müdürlüğü kampüsünde sosyal ve fiziki mesa-fe kurallarına uyarak bayramlaşma töreni yapıldı.
Törene Amasya Orman Bölge Müdürü Halil Oflu, Bölge Müdür Yardımcıları; Mehmet Demirbağ, Rıdvan Kalelioğlu, Hüseyin Kalaycı, Şube Müdürlerimiz, Amasya Orman İşletme Müdürü ve tüm personelimiz katıldı.
Bayramlaşma sonrasında bir konuşma yapan Orman Böl-ge Müdürü Halil Oflu;
“Mübarek Ramazan Bayramınızı en içten ve kalbi duy-gularımla kutluyorum. Bayramlar birlik ve beraberliğimiz için önemlidir. Dünya Kovid 19 salgını nedeniyle zor bir süreçten geçiyor. Allah’ın izniyle bu süreci devletimiz tarafından alı-nan tedbir ve kısıtlamalara, milletçe uyarak çok yakın bir sü-re içinde bu salgını ülkemizden def edip sarılacağımız kucaklaşacağımız günlere ulaşacağız.
Kovid 19 salgını, tüm dünyayı ve ülkemizi çalışma hayatı ve sosyal açı-sından olumsuz etkilemesine rağmen 2020 yılını ormancılık faaliyetlerimiz açsından %100 başarıyla tamamladık. Bu anlamda tüm ekiplerimize teşekkür ediyorum. Gösterdiğimiz bu başarı;
Tarım ve orman bakanlığımız tara-fından , ormancılık faaliyetlerimizin değerlendirildiği Anahtar Performans Göstergeleri (KPI) sonuçlarına yan-sımış olup 2020 yılında bütün prog-ramlarımızı eksiksiz gerçekleştir-memiz nedeniyle Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli tarafından Başarı Belgesi ile onurlandırıldık
Bu başarı, işçi, memur, şef, İş-letme Müdürleri ve tüm yönetim kade-mesiyle Bölge Müdürlüğümüzün ba-şarısıdır.
Bu başarının kazanılmasında biz-lerden desteklerini esirgemeyen Or-man Genel Müdürü Sayın Bekir Kara-cabey’e şükranlarımı arz ederim.
Amasya orman Bölge Müdürlüğümüzün cefakar fedakar tüm çalışanları adına aldığımız bu belge bizlere aynı za-manda geleceğe yönelik sorumluluk yüklerken bir o kadarda çalışma azmimizi ve motivasyonumuzu artırmıştır.
Sahada çalışan işçimizden, orman Muhafaza Memuruna, işletme şefimizden, yönetim birimlerimizde görev yapan tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.
Spor Toto Süper Lig 2020-2021 sezonu şampiyonu Be-şiktaş’ı ve tüm Beşiktaş taraftarını, Süper Lig’e yükselen Giresunspor ve Adanademirspor’u tüm taraftarını , Süper li-ge yükselmek için Play-of mücadelesi verecek olan Altay-İs-tanbulspor Altınordu- Yılport Samsunspor takımlarına ba-şarılar diliyorum. Dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.