Son Dakika

“Bu Koronavirüs salgını bitecek, mesire alanlarımızda ailelerimizle birlikte sağlıklı ve mutlu anlar yaşayacağız”

“Bu Koronavirüs salgını bitecek, mesire alanlarımızda ailelerimizle birlikte sağlıklı ve mutlu anlar yaşayacağız”

Amasya Orman Bölge Müdürü Halil Oflu, Bu Koronavirüs salgını bitecek, mesire alanlarımızda
ailelerimizle birlikte sağlıklı ve mutlu anlar yaşayacağız dedi.
2020 yılı programında olan Ormancılık çalışma ve faaliyetleri incelemelerine Çorum Orman İşletme Müdürlüğüyle devam eden Amasya Orman Bölge Müdürü Halil Oflu, İşletme Müdürü Ömer Birkan Kayaalp tarafından karşılanarak yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler alarak incelemelere bulundu.
Ardından Bölge Müdürü Halil Oflu ve beraberindekiler Uğurludağ Kaymakamı Ertuğrul Uysal’ı makamında ziyaret ederek bölgede yürütülen ormancılık faaliyetleriyle ilgili istişarelerde bulundular.
Ardından Uğurludağ Belediye Başkanı Remzi Torun makamında ziyaret edilerek bölgede yürütülen ormancılık çalışmaları ve bölge halkının kullanımına sunulmak üzere kurulması planlanan Beyoğlu A tipi mesire alanı kurulumu için sunu eşliğinde ve proje üzerinde incelemelerde bulunuldu.
Amasya Orman Bölge Müdürü Halil Oflu, “Bölgemizdeki uygun alanlarda, talepler ve ihtiyaçlar doğrultusunda halkımızın yararlanması için mesire alanları kurulumu gerçekleştirmek için çalışmalar yürütüyoruz. Yürüttüğümüz ormancılık çalışmalarının her aşamasında bölge halkının sosyoekonomik ve sosyal çevre koşullarını da dikkate alarak, tüm çalışmalarımızda bölge halkına ekonomik ve sosyal fayda sağlamaya çalışıyoruz.
Zor zamanlar geçiyoruz. Tüm dünya devletleri Koronavirüs’ün sebep olduğu bir salgınla mücadele etmektedir. Bu konuda devletimiz, gerekli önlemleri almakta ve uyarılarda bulunmaktadır. Bizlerde bu uyarı ve ikazlara uyarak bu zor günleri atlatacağız.
Allah’ın izniyle, kurulmuş olan ve kurulacak olan mesire alanlarımızda; Ailelerimizle, dostlarımızla ve halkımızla birlikte olacak, sağlıklı ve mutlu olarak güzel anlar geçireceğiz” dedi.
İncelemelere; Makine İkmal Şube Müdürü Murat Çalışgan, ODÜH Şube Müdürü Metin Akbaş, Çorum Orman İşletme Müdürü Ömer Birkan Kayaalp katıldılar.

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, oturan insanlar, masa ve iç mekan

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.