Gündem

‘CAHİDE PALAZZO İŞLETMELERİNİN SAHİBİ ŞEHMUZ ŞERBETÇİ DEN AMASYALILARA ZARA JESTİ’

Amasya Belediyesi, 12-22 Haziran Atatürk Kültür ve Sanat Festivali etkinlikleri kapsamında, sahne performansı ve güçlü sesiyle sevenlerinin gönlünü fethe-den Zara’ yı Amasyalılarla buluşturmaya hazırlanıyor.
Başkan Sarı ,“Türk müziğimizin değerli ismi sevilen sanatçı Zara hanım-efendiyi sizlerle buluştu-racağız. Birçok etkinliğe imza atacağımız festival süresince Amasyalılarımızı sanatla buluşturuyoruz.
22 Haziranın kapanışını sanatçı Zara konseri ile yapacaklarını ifade eden Sarı; “Duruşuyla, türkü-leriyle, sesi ile çok sevilen, bizlerin de çok sevdiği bir sanatçıyı Amasya’mızda ağırlayacağımız için gururluyuz.
Belediye bütçemizden bir kuruş çıkarmadan Türk müziğimizin değerli ismi sevilen sanatçı Zara hanım-efendiyi sizlerle buluştura-cağız. Birçok etkinliğe imza atacağımız festival süresince Amasyalılarımızı sanatla buluşturuyoruz. Bu güzel konseri Amasya halkına hediye eden kadim dostum, Cahide Palazzo işletmele-rinin sahibi Şehmuz Şerbetçi kardeşime bu jest-ten dolayı ayrıca Amasyalılar adına teşekkür ediyorum. Sosyal belediye-cilik anlayışıyla hiçbir kar amacı olmadan halkımıza hizmet etmeye devam ede-ceğiz. Bu sene yine festival heyecanını ve coşkusunu halkımız ile birlikte yaşa-yacak olmanın mutluluğu içerisindeyiz. Yoğun bir katılım olacağı kanaa-tindeyiz ve herkesi bu güzel etkinliğe davet ediyo-rum.”ifadelerini belirtti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.