Gündem

CAMCI,“Var Gücümüzle Çalışmaya Devam Edeceğiz”

Eğitim Bir-Sen Amasya Şube Başkanı Kerem Camcı, Eğitim-Bir-Sen Amasya Şubesi’nin ve diğer şubelerin başarılı çalışmaları ile tüm ilçeler ve üniversitede yetkili sendika olarak bir ilke imza attı. 2 bin 563 üye ile rekor sayıya ulaştık ve tüm sendikaların üye sayıla-rının toplamından daha fazla üye sayısına ulaşarak bir kez daha yetkili sendika olduk. Bu senede gelenek bozulmadı. Eğitimde yetki emin ellerde. Var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz dedi.
Camcı; “Eğitim-Bir-Sen’imizin bayrağını zir-vede dalgalandırmaya de-vam ediyoruz. Bu başarıda pay sâhibi olan herkese teşekkür ediyorum. 2 bin 563 üye sayısıyla Amasya’da bir kez daha yetkili sendika olmanın gururunu yaşıyoruz. Sadece güvenle verilen yet-kinin başarıyla sürdürü-lebildiği inancıyla yıl boyunca çalışmalarımız sürdürdük. Bu çalışmala-rın sonucunda da Amasya’da yetkili sendika olduk. Şehrimizde gelenek bu yıl da değişmedi. Tüm sendikaların üye sayısının toplamından daha fazla üye sayısına sahip olduk. Bu bizim için çok önemli bir başarı. Bu sonuç, sorumluluğumuzu arttırı-yor. Bugünden itibaren daha fazla çalışarak eğitim çalışanlarımızın yasal haklarını korumak ve artırmak için daha kararlı bir şekilde yolumuza de-vam edeceğiz.”
Bundan sonra da eğitim çalışanlarının ekonomik, sosyal ve özlük haklarının geliştirilmesi için emek ve özgürlük mücadelesi ver-meye devam ederek, sorunun parçası değil, çözümün paydaşı olarak çalışmalarımızı sürdür-meye devam edeceğiz diyen Camcı, “Türkiye geneli 429 bin 793 üyemizden aldığı-mız yetkiyle, yılmadan, rehavete kapılmadan, duruşumuzdan taviz vermeden hak ve emek mücadelesini var gücü-müzle sürdüreceğiz.
Eğitim çalışanlarının sorunlarının çözümünü sağlamak için daha fazla çaba harcamaya, üyeleri-mize verdiğimiz hizmetin niteliğini daha da artır-maya, emeğin hak ettiği değeri bulması için çalışma ve iş birliğimizi zengin-leştirmeye, ülkemizin geçtiği kritik süreçlerdeki millî irade eksenli tavrı-mızı sürdürmeye, insanlı-ğın hiçbir problemine sırtımızı dönmeden, maz-lum ve mağdurlara el uzatmaya, yardım etmeye devam edeceğiz.
Camcı;Eğitim-Bir-Sen güvenin ve başarının değiş-meyen adresi olmuştur. Yeni ufuklardan yeni umutlara koşmaya devam ederken bir kez daha bu vesile ile bu güne kadar üye olmamış tüm eğitim çalışanlarını Eğitim Bir-Sen’e üye olmaya davet ederken, Yetkide istik-rarımızı sağlayan tüm üyelerimize, işyeri temsil-cilerimize, ilçe yönetim-lerine, şube yöneticileri-mize; dünden bugüne emek veren tüm başkanlarımıza yürekten teşekkür ediyo-rum” ifadelerini belirtti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.