Son Dakika

CHP, İYİ Parti, DP, DEVA, Gelecek

artisi ve Saadet Partisi bir araya geldi

Amasya CHP İl Başkanı Turgay Sevindi, Demokrat Parti İl Başkanı Kıvanç Katipoğlu, Deva Partisi İl Başkanı A. Melih Şeker, Gelecek Partisi İl Başkanı Ali Kurt ve Saadet Partisi İl Başkanı Ahmet Cevher İYİ Parti İl Binasında bir toplantıda bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu. Toplantı sonrası bir açıklama yapan İYİ Parti İl Başkanı Avni Verdi, “Malumunuz üzere, mensubu olduğumuz siyasi partilerimizin Sayın Genel Başkanları da ihtiyaç duyduklarında bir araya geliyorlar.
Bizlerde bu toplantıları yerelde de yapmamızın çok doğru olacağından hareketle bir araya geldik. Amasya’mızdaki siyasi partilerin değerli temsilcileriyle buluşup, ülkemizin içinde bulunduğu siyasi ve ekonomik meseleleri istişare etme fırsatımız oldu. Bu tip buluşmaların çok verimli olduğu ve devamlılığı konusunda mutabakata vardık.
Toplantıya katılan CHP İl Başkanı Turgay Sevindi, Demokrat Parti İl Başkanı Kıvanç Katipoğlu, Deva Partisi İl Başkanı A. Melih Şeker, Gelecek Partisi İl Başkanı Ali Kurt ve Saadet Partisi İl Başkanı Ahmet Cevher’in değerli fikirlerinden ortak bir sonuca varmak hepimizi memnun etmiştir.
Amasya’mız ve ülkemiz için her zaman birlik ve beraberlik içerisinde olacağımızın bilinmesini istiyoruz.Bilinmelidir ki hepimizin sevdası vatanımız ve necip milletimizdir.” Diye konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.