Gündem

“ÇÖZÜM İÇİN VARIZ”

Amasya Belediyesi ekipleri, şehrin her böl-gesinde altyapı sorunlarını tespit ederek, çözüm odaklı çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Kentin tama-mında tek tek belirlenen problemli noktalarının alt yapı çalışmalarını Fen İşleri ve Su Kanalizasyon Müdürlüğü ekiplerimiz bü-yük bir özveriyle ifa ediyor. Ekipleriz, içme suyu, kanali-zasyon ve altyapı hattı yenileme ve yeni alanlara hizmet götürme çalışma-larına 7/24 çalışma esasına göre devam ediyor. “Ekiplerimiz gece gündüz demeden çalışıyor”Üretken Belediyecilik anlayışı ile sorunlara kalıcı çözümler ürettiklerini anlatan ve çalışmalar hakkında bilgi veren Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, şu ifadeleri kullandı:Vatandaşlarımıza daha iyi bir hizmet sunmak için yapılan altyapı çalış-malarına belirlenen prog-ramlar dâhilinde mahalle-lerimizde devam edeceğiz. Kaliteli hizmeti ulaştırmak için ekiplerimiz gece gündüz demeden çalışıyor.
Nerede sorun varsa bunları çözmek için adımlar atıyoruz. Bu anlamda şehri-mizin birçok mahallesinde yağmurlama drenaj hattı çalışmaları sıralı bir şekilde devam etmektedir.
Kent merkezinde hemşerilerimiz nasıl evine işine ayağına çamur değ-meden gidebiliyorsa, mer-keze uzak mahallelerde de aynı imkânların tesisi için çalışıyoruz.
Modern ve sağlıklı altyapı, sorunsuz bir şehir ve mutlu insanlar de-mek. Bütün çalışmalarımız ve planladığımız projeler Amasya’mızı daha huzurlu, hemşerilerimizi ise daha mutlu hale getirecek-tir.”ifadelerine yer verdi

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı