Son Dakika

Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN, Şehidimiz Hakan GÜL’ün ailesini acılı günlerinde yalnız bırakmadı

Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN, Şehidimiz Hakan GÜL’ün ailesini acılı günlerinde yalnız bırakmadı

4 Mart 2021 Perşembe günü Bitlis’te kaza kırıma uğrayan askeri helikopterde şehit olan Amasyalı Uzman Çavuş Hakan GÜL, 6 Mart 2021 Cumartesi günü ilimizde gerçekleştirilen törenlerin ardından ebediyete uğurlanmıştı.
Cenaze töreninden sonra akşam saatlerinde Eski Başbakanımız TBMM Eski Başkanı ve İzmir Milletvekili Binali YILDIRIM, Vali Mustafa MASATLI ve Amasya Milletvekili M. Levent KARAHOCAGİL ile birlikte şehidimizin Doğantepe köyünde yaşayan ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
Ziyarette aile fertlerine başsağlığı dileyerek acılarını paylaşan Sayın Binali YILDIRIM, Cum-hurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN Beyefendiyi telefonla arayarak şehidimizin ailesi ile görüştürdü. Sayın Cumhurbaşkanımız telefon görüşmesinde şehidimizin annesi ve eşine başsağlığı diledi ve devletimizin daima ailenin yanında olacağını, şehidimizin ema-netleri olan ailesi ve evlatlarının devletimize emanet olduğunu ifade etti.
Aile fertleri de Sayın Cumhurbaşkanımıza kendilerini yalnız bırakmadığı ve acılarını pay-laştığı için teşekkürlerini ilettiler. Ziyarette daha sonra şehidimizin aziz ruhu için il müftümüz tarafından dua edildi.
Vali Mustafa MASATLI ziyaretin sonunda Sayın Binalı YILDIRIM’a ve Sayın Cumhur-başkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’a şehidimizin ailesini yalnız bırakmadıkları için Amasya halkı adına şükranlarını arz etti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.