Son Dakika

Demir; “Bugün de yarın da kıymetli olmaya devam edeceksiniz”

Avrupa Dünya ve Olimpiyat Şampiyonu Mahmut Demir, “İki yıla yakın bir süredir Kooperatifimizin iştiraki olan şeker fabrikamızın içerisinde bulunduğu zor durumu sizlere tebliğ etmeye çalıştım.”dedi
Demir mesajında şu ifadelere yer verdi; Nihayetinde 7 Ağustos’ta yapılan genel kurulda ortaya koyacağınız ira-denin bir seçeneği olmak ve kurumlarımızı bulundukları zor pozisyondan çekip çıkarmak üzere hazırlanmış projelerle aday olarak karşınıza çıktım. Tecelli eden irade-nize saygım konusunda bir nebze tereddütünüz olmasın. Sizler benim için her zaman kıymetliydiniz. Bugün de ya-rın da kıymetli olmaya devam edeceksiniz.
Bu vesileyle oyları ve emekleriyle bizlere destek veren tüm yol arkadaşlarıma ve çiftçi dostlarıma sonsuz şükran-larımı sunuyorum. Genel kurulumuzun güvenlik içerisinde kimsenin burnu kanamadan gerçekleştirilmesi hususunda büyük emek harcayan başta Valilik Makamı olmak üzere, Amasya Belediyemize, Tarım İl Müdürlü-ğümüze, Sağlık Müdürlüğümüze ve cefakar Emniyet Teşkilatımıza tüm samimiyetimle teşekkürlerimi arz ediyorum.
Sonuç itibariyle, ben bu kooperatifin ortağı ve bu ku-rumların yıllarca yöneticiliğini yapmış bir kardeşiniz olarak, hem kurumları içine düştüğü çıkmazdan kurtarmak hem de 15 yıl beni desteklemekten asla vaz-geçmeyen sizlere vefa borcumu ödemek üzere karşınıza aday olarak çıktım.
Şehrimizin göz bebeği konumun-daki kurumların ge-leceği konusunda yaptığınız seçimin doğru olmasını, siz-lerin haklı çıkmasını gönülden istiyorum. Aksi takdirde biz bir seçim kazanamamış olacağız ama memleketimiz gözbebeklerini kaybedecek.
İşte ben, asıl o zaman üzüleceğim. Ancak geldiğimiz noktada necip milletimizin iradesine saygı duymak mecburiyetindeyiz.
Bu noktada benim hakkım varsa büyük Türk mille-tine ve aziz çiftçilerimize analarının ak sütü gibi helaldir.
Büyük milletim ve kıymetli çiftçilerimizden de helallik ve her zaman olduğu gibi dua dilerim.Üreterek milletimizi doyuran aziz çiftlerimize büyük Atatürk’ün de dediği gibi, ‘‘Milletin efendilerine sağlık, mutluluk, huzur ve bereket dolu günler diliyorum.’’ Sevgilerimi, saygılarımı ve selamlarımı sunarım.”dedi

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı