Son Dakika

DEMİRKALE’DEN MERZİFON HEM’E BAŞARI BELGESİ

DEMİRKALE’DEN MERZİFON HEM’E BAŞARI BELGESİ

Merzifon Kaymakamı Gürkan Demirkale, pandemi döneminde gönüllü olarak 105 bine yakın maske dikerek kaymakamlığa teslim eden, Merzifon Halk Eğitimi Merkezi öğretmen ve usta öğreticilerine başarı belgesi verdi.
Merzifon Halk Eğitimi Merkezi öğretmen ve usta öğreticileri, Yeni Tip Korona Virüs (Kovid-19) pandemisi döneminde gönüllülük esasıyla 104 bin 846 adet maske dikerek, salgınla mücadele kapsamında Merzifon Kaymakamlığına teslim etti.
Bu kapsamda Merzifon Kaymakamı Gürkan Demirkale, pandemi sürecinde fedakarlık göstererek gönüllü olarak maske diken Merzifon Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Cevdet Koç, 34 öğretmen ve usta öğreticilerine başarı belgesi takdim etti.
Kaymakam Demirkale, “Koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında 105 bine yakın maskeyi gönüllü olarak dikip, kaymakamlığımıza teslim eden Halk Eğitimi Merkezi öğretmen ve usta öğreticilerini tebrik ediyor, hepsine ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi. Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Cevdet Koç ise, “Covid-19 nedeniyle ilk zamanlarda maske sıkıntısı olmasından dolayı Merzifon Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğümüz bu olaya hizmet bakımından 105 bine yakın maske dikti. Milletimizin sağlığı ve sıhhati için elinden gelen tüm gayreti göstererek halk eğitimi merkezi öğretmen ve usta öğreticilerimiz kendileri gönüllü olarak bir çalışma yaptılar. Sayın Kaymakamımız Gürkan Demirkale bey ile görüştüğümüzde şahsım olmak üzere maskeleri diken 34 öğretmen ve usta öğreticilerimizi başarı belgesiyle ödüllendirdi. Emeklerinden dolayı öğretmen ve usta öğreticilerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı