GÜNCEL HABER

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Avukat İdris Şahin, 90 kurucu arkadaşımız 18 ayrı bölgede Türkiye’nin tamamında önümüzdeki 2 ay içerisinde 81 ilin teşkilatını oluşturmak üzere şuan sahadalar. 2 ay içerisinde 81 ilde teşkilatımızı oluşturmuş olacağız dedi.

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Avukat İdris Şahin, 90 kurucu arkadaşımız 18 ayrı bölgede Türkiye'nin tamamında önümüzdeki 2 ay içerisinde 81 ilin teşkilatını oluşturmak üzere şuan sahadalar. 2 ay içerisinde 81 ilde teşkilatımızı oluşturmuş olacağız dedi.

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Avukat İdris Şahin, 90 kurucu arkadaşımız 18 ayrı bölgede Türkiye’nin tamamında önümüzdeki 2 ay içerisinde 81 ilin teşkilatını oluşturmak üzere şuan sahadalar. 2 ay içerisinde 81 ilde teşkilatımızı oluşturmuş olacağız dedi.
Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Avukat İdris Şahin ve beraberindeki heyet Amasya’da basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi.
DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Avukat İdris Şahin, Genel Başkan Yardımcısı ve Kadın Politikaları Başkanı Arzu Kılıçlar, Kurucular kurulu üyeleri Hasan Canpolat ve Kadriye Esra Aygün, Kurucular Kurulu üyesi genel merkez Yönetim kurulu üyesi Bünyamin Ünlü ve avukat Furkan arık basın mensupları ile bir arada sohbet etti, kendilerini tanıttılar.
DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Avukat İdris Şahin, “Partimizin teşkilatlanma çalışmaları yasakların kalması ile birlikte 90 kurucu arkadaşımız 18 ayrı bölgede
Türkiye’nin tamamında önümüzdeki 2 ay içerisinde 81 ilin teşkilatını oluşturmak üzere şuan sahadalar. Bizlerde ekibimizle Batı ve Orta Karadeniz’in 9 ilinde teşkilatlanma çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Amasya başta olmak üzere bu 9 ilimizde en yakın zamanda teşkilatlanmamızı tamamlayacağız” dedi.Ardından konuşan Kurucular Kurulu üyesi Hasan Canpolat; ”Deva Partisi hiçbir partinin devamı değildir. Bembeyaz demokrasi tarihinde bir sayfa açıyor. Deva Partisinin geçmişle ilgili kimseye verecek en ufak bir hesabı yok” dedi. Deva Partisi Türkiye’de demokrasi ve siyaset tarihini yeniden yazacak diyen Canpolat konuşmasının devamında; “Deva partisi kendi kuramında yazan kavramları ve kuramları benimseyen insanların kurduğu bir partidir. Çıkışı da bu açıdan farklıdır. Cumhuriyetin değerleri, anayasanın değerleri bizim partimizin kuramında var. Demokrasi demokratik değerleri benimsiyoruz. Deva Partisi Türk siyasetini yeniden şekillendiriyor. Deva Partisi kimlik üzerine siyaset yapmıyor. Kavramlar açısından siyaset yapıyoruz. Herkes deva partisine göre yerini ve konumunu belirleyecek. Deva partisi mevcut şablona göre yerini belirlemez. Bizim değerlerimiz 83 milyonu yani bu ülkede yaşayan vatandaşların hepsini kapsıyor. Bu değerlere inanan herkese kapımız açık. Deva Partisi siyaseti yeniden şekillendirmek için yola çıkmıştır. Partimiz yapılacak ilk seçimde yer alacaktır.” şeklinde konuştu.

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, oturan insanlar

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı