Son Dakika

DİN GÖREVLİLERİ KAHVALTI ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

DİN GÖREVLİLERİ KAHVALTI ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

Diyanet-Sen Merzifon İlçe Temsilciliği tarafından 1-7 Ekim Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle kahvaltı etkinliği düzenlendi.

DİN GÖREVLİLERİ KAHVALTI ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

Merzifon Kültür Sitesi’nde düzenlenen kahvaltı etkinliğine Merzifon İlçe Müftüsü Mustafa Altun, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Yozgat, Diyanet-Sen Amasya İl Temsilcisi Mehmet Topal, Diyanet-Sen Merzifon İlçe Temsilcisi Hüseyin Kayıkcı, din görevlileri ve STK temsilcileri katıldı.

Diyanet-Sen Merzifon İlçe Temsilcisi Kayıkcı’nın selamlama konuşmasıyla başlayan programda Diyanet-Sen Amasya İl Temsilcisi Topal, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yozgat ve İlçe Müftüsü Altun birer konuşma yaparak 1-7 Ekim Camiler ve Din Görevlileri Haftasını kutladı.

Katılımcılara teşekkürlerini ileten Kayıkcı burada yaptığı konuşmada, “1-7Ekim Camiiler ve Din Görevlileri Haftası münasebeti ile düzenlemiş olduğumuz kahvaltı programına hoş geldiniz. Haftamızın İslam alemine ve camiamıza hayırlara vesile olmasını cenabı Allahtan niyaz ederim. Rabbim birliğimizi ve kardeşliğimizi daim eylesin” dedi.

Yapılan yemek duasının ardından program sona erdi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı