Son Dakika

EĞİTİM BİR SEN’DEN REKOR ANLAŞMA!

Eğitim Bir Sen Amasya Şube Başkanı Kerem Cam-cı “Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanları adına yetkili sendika olarak gerçekleş-tirdiğimiz banka promos-yon anlaşması kişi başı 5.350.00 TL ödenecek şe-kilde Yapı Kredi bankasıyla anlaşma sağlanmış olup eğitim çalışanlarının men-faatlerini koruduklarını ve Türkiye’de ekonomik terör estirmeye çalışanlara karşı olumlu imza atarak kriz üretenlere güzel bir cevap verilmiştir.” dedi
Camcı açıklamasına şöyle devam etti.
Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanları adına bankalar-la maaş promosyon ihalesi yapılmıştır.
Kişi başına 5.350.00 TL ödenecek şekilde Yapı Kredi bankasıyla anlaşma sağlanmış olup ödemeler Eylül ayı içinde kişisel he-saplara geçecek ve ödeme-ler tamamlanacaktır. Eğitim çalışanları için hayırlı olsun. Bu anlaşma aynı zamanda Türkiye’de ekonomik terör estirmeye çalışanlara kriz üretenlere cevap niteliği taşımaktadır Türkiye’ye sansasyonel olarak ekonomik yönden saldırarak vesveseyle ülkemizi panik atak hastası gibi davranmaya zorluyorlar.
Bilindiği gibi panik atak diye tarif edilen hastalıktan kimse ölmemiştir kimse yaralanmamıştır sakat kalma-mıştır Ekonomi stratejisi realitesi diye anlatarak tansiyonumuzu yükseltmeye çalışıyorlar.
Bu anlaşma ekonomik temelli olmayan ekonomik verilere dayanmayan bu terör saldırılarına cevap niteliği taşımaktadır.
Eğitim-Bir Sen Amasya Şubesi, yetkili sendika olarak katıldığı banka maaş promosyon pazarlığında eğitim camiası adına büyük bir kazanım elde ettik.
Her eğitim çalışanı adına net 5.350.00 TL alarak büyük bir kazanım elde ettik. 3050 personelimiz adına yapılan promosyon anlaşması Eylül 2021 den geçerli olmak üzere 3 yıllığına yenilenmiş oldu. Yetkili sendika olarak eğitim çalışanlarını temsil ettiğimiz anlaşma 04.08.2021 tarihin-de Amasya İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salo-nunda yapıldı. Yapılan banka promosyon ihalesi sonucunda 3 yıllık 5.350.00 TL ile en yüksek teklifi veren Yapı Kredi Bankası ile anlaşma sağlanmış oldu. İhale sonucunda ya-pılan anlaşmaya göre;
1. Banka her eğitim çalışanına 3 yıllık maaş ödemesi karşılığı net 5.350.00 TL ödeme yapacak.
2. Ödemeler Eylül ayı içinde tek seferde peşin olarak yapılacak ve bankada bununla ilgili herhangi bir havuz oluşturulmayacak.
3. Atama olarak gidenden geri ödeme alınmayacak gelen personele ödeme yapılacaktır
4. EFT, havale vs. hiçbir iş ve işlemden ücret alınma-yacak.
Ciddi bir pazarlık sonucunda elde edilen bu kazanım, bütün eğitim çalışanlarımıza hayırlı olsun. Biz laf değil iş üretiriz.
Bu sonuç eğitim çalışanlarının şimdiye kadar aldığı en yüksek anlaşma anlamına da gelmektedir.
Bu kazanımın elde edilmesinde, yönetim kurulumuzla beraber; gerek şartname hazırlama aşamasında, gerekse diğer süreçlerde uyumlu bir çalışma sergilediğimiz Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticilerine yetkililerine teklif vererek ihaleye katılan bütün bankalara, ihaleyi en yüksek teklifle kazanan ve böylece eğitim çalışanlarına verdiği değeri ortaya koyan, Yapı Kredi Amasya Merkez Şubesine teşekkür ederiz.”ifadelerine yer verdi

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı