Valilik

Ekim Ayı Halk Günü Toplantısı yapıldı

Amasya Valisi Mustafa Masatlı, Ekim ayı halk günü toplantısında vatandaşların talep ve sorunlarını dinledi.
Devlet ile vatandaşın buluş-ma noktası olan Halk Günü Top-lantılarının 2022 yılı Ekim ayı oturumu, Vali Masatlı’nın baş-kanlığında gerçekleştirildi.

112 Acil Çağrı Merkezi Toplantı Salonu’nda düzenlenen toplantıda Vali Masatlı’nın yanı sıra ilgili kamu kurum ve kuruluşların müdürleri ile vatandaşlar yer aldı.
Vali Masatlı, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin insana hizmeti merkeze alan bir yönetim şekli olduğunu ifade ederek, bu kapsamda her ay vatandaşlarımızla düzenli olarak bir araya geldiğini ve halkımızın ilettiği öneri sorun ve taleplerin çözülmesi noktasında tüm kamu kurumlarımızın özveriyle çalıştığını belirtti.
Toplantıda vatandaşlar daha sonra, Vali Masatlı’ya sorunlarını ve taleplerini ileterek, çeşitli konuların çözümü noktasında destek talep ettiler. Vatandaşların talep, öneri ve şikâyetlerini dinleyen Vali Masatlı, ilgili kurum müdürleri tarafından gerekli incelemelerin yapılmasını talimatlandırarak, yapılan işlemler hakkında müracaat sahiplerinin bilgilendirileceğini dile getirdi.
Halk günü toplantılarına katılmak isteyen vatandaşlar Valilik İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü CİMER Bürosuna şahsen başvuru yapabilecekleri gibi, 0358 218 89 83’ü arayabilir veya toplantı günü ve saatinde de katılabilirler.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.