Gündem

Emek ve Alın Terinin Yeşertemeyeceği Hiçbir Şey Yoktur”

Samsun Orman İşletme Müdürlüğünce 2022 iş programı doğrultusunda başlatılan ormancılık faaliyetleriyle ilgili izlenilecek yol haritası de-ğerlendirildi.
Amasya Orman Bölge Müdürü Halil Oflu tarafından işletme müdürlükleri ziyaret edile-rek 2022 yılı iş programı ve planlarına yönelik brifing alınmaya devam ediliyor.
Amasya Orman Bölge Müdürü Halil Oflu, Bölge Müdür Yardımcısı Gültekin Şenlikoğlu, Silvikültürel Şub. Müd. Hayati Ergüden, OYM Şub. Müd. Engin Keleş Bilgi Sis.Şub.Müd. Mehmet Sandalcı beraberliğinde Samsun’a gelişlerinde İşletme Müdürü Menderes Özkolay ve teknik ekip tarafından karşılanarak 2022 yılı iş programının işlendiği toplantı gerçekleş-tirildi.
İşletme Müdürü Men-deres Özkolay tarafından yapılan genel bir bilgilen-dirmenin ardından İşletme Şefleri tarafından şeflik bazında hazırlanan yıllık iş programları ve izlenecek yol haritası anlatıldı.
2021 yılı programında belirlenen hedeflere ulaşılması nedeniyle kaza-nılan başarıya üstün performans göstererek katkı sağlayan personele teşekkür belgeleri verildi.
Toplantının sonunda konuşan Amasya Orman Bölge Müdürü Halil Oflu;
Emek ve alın terinin yeşertemeyeceği hiçbir şey yoktur.
Ormancılık özveri ve fedakarlık isteyen bir iştir. Mesai mefhumu aramak-sızın çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.
En bereketli topraktan dahi emek olmadan verim alamazsınız.
Toprağımızın suya, memleketimizin yeşile, oksijene dolayısıyla daha fazla orman varlığına ihtiyacı var. Mevcut orman varlığımızı korumak ve çoğaltmak bizim görevimizdir.
Bölgemize ve memleke-timize karşı sorumluluğu-muzun her daim bilincinde olmaya devam edeceğiz.
2020 yılında olduğu gibi 2021 yılında da programlarımızı %100 olarak gerçekleştirdik. Bizleri bu başarıya ulaştıran tüm personelimize teşekkür ediyorum.
Teşkilatımız ve bölgemiz bizlerden güzel hizmetlerimizin devamını bekliyor. Tüm ekip arkadaşlarımıza güveniyor, 2022 yılının hepimiz için sağlıklı huzurlu, mutlu başarılı ve bereketli bir yıl olmasını diliyorum.” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı