Gündem

Emekli Olan Personeller İçin Veda Yemeği

Amasya Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü personellerinden Personel Şefi Macit KARADENİZ, İdari İşler Şefi Zeynel DEMİRBAĞ, Evrak Memuru Emin ULUDAĞ, Daimi İşçimiz Zeynel BEYAZIT, Lebibe TÜMER ve Ali ŞEKER’in emekli olması nedeniyle İl Müdürlüğü yemekhanesinde veda yemeği verildi.
27.09.2022 Salı günü Personeller ve ailelerinin katılımıyla gerçekleştirilen yemekte emekli olan personelleri için Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Zafer BEKTAŞ, yaptıkları hizmetlerden dolayı emekli olan personellerimize teşekkür ederek, Emin ULUDAĞ’a idare anısına plaket takdim etmişlerdir.
Akabinde İl Müdür Yardımcısı Osman TOK emekli olan Zeynel BEYAZIT’ a plaket takdim etmiş, İl Müdür Yardımcısı Erdoğan KÖSELİ emekli olan Zeynel DEMİRBAĞ’ a plaket takdim etmiş, Eski İl Müdürlerinden Mehmet KAZANCIOĞLU ise emekli olan Macit KARADENİZ’ e plaket takdim etmişlerdir.
Emekli personelleri ayrı ayrı söz alıp arkadaşlarıyla helalleşmesi ve teşekkür konuşmalarının ardından program sohbet ortamında devam etmiştir.
Tüm emekli olan personellerimize, emeklilik hayatlarında sağlıklı mutlu günler diliyoruz.”dedi

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.