Son Dakika

Esnaf Odası Başkanı Ömer Karsavul, “Olanı Paylaşıyoruz !”

Esnaf Odası Başkanı Ömer Karsavul, “Olanı Paylaşıyoruz !”

Suluova Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ömer Karsavul, salgın tehdidi dolayısıyla iş ve aile hayatında zor günler geçiren ve de sıkıntı yaşayan esnaf ve yanında çalışanlarına yönelik Alış Veriş Kartı Uygulamasını başlattıklarını söyledi.

Amaçlarının “olanı paylaşmak, ekmeği paylaşmak” olduğunu ifade eden Başkan Ömer Karsavul; “esnaf ve yanında çalışan kardeşlerimize destek olmak, bu zorlu günlerdeki sıkıntılarını paylaşmak suretiyle birlik ve beraberliğimizi diri tutma amacındayız. Tüm dünya ile ülkemiz genelinde her alanda olumsuz etkileri yaşanılan yeni tip Koronavirüs salgını dolayısıyla ilçemizde ortaya çıkan sıkıntılarını da millet olarak hep birlikte hissetmekteyiz.” Dedi.

Dayanışma ve paylaşmaya destek veren herkese teşekkür eden Ömer Karsavul; “virüs salgınının olumsuz etkilerini azaltmak düşüncesiyle, ilçemiz esnafının güzel düşüncesi ışığında Esnaf ve Sanatkarlar Odası olarak başlatmış olduğumuz Alışveriş Kartı Uygulaması ile esnaf ve esnafımızın yanında çalışmakta olan değerli insanımıza bir nebze olsun ulaşarak sıkıntısına ortak olmak suretiyle olanı paylaşmayı hedefledik. Dayanışma ve paylaşma yönündeki düşüncemiz ortaya çıktığında sızımızı hissederek ilçesinde kazandığını yine ilçe insanıyla paylaşmayı unutmayan, bu paylaşım projesinin başlamasını ve maliyetini üstlenerek odamızın yaklaşık 300 esnafı ile yanında çalışanlarına ulaşma hedefine katkılarını esirgemeyen, Birlik Süpermarket, Şahin Süpermarket, Satılmış Market, Ferhat Isı Sistemleri ve Zennunlar A.Ş. firma sahiplerine odamız ve de ilçemiz adına şükranlarımı sunuyorum” diye kaydetti.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta ve iç mekan

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı