Son Dakika

Futbol Hakemleri Havzada Kampta

Amasya Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneğinin organizesinde 2021-2022 futbol sezonu öncesi klasman ha-kemleri Havza da kampa girdi.
12 Ağustos’ta Samsun ilinde yapılacak bölgesel seminer ve atletik test öncesi klasman hakemlerine Samsun’un Havza İlçesinde Amasya Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği tarafından moral kampı düzenlendi.
Bol oksijenli temiz havalı ve yüksek rakımlı kılavuz ormanlarında antrenman yapan hakemler ilçe stadyu-munda da 6×40 Metre 5X30 metre code ve 40×75 metre atletik test denemesi yaptılar.
Kaplıcaları ile ünlü ilçede Havza Tuğra Otel’de akşam yemeğinde bir araya gelen hakemler burada hamam, sau-na gibi aktivitelerinde bulunup seminer çalışması yaptılar.
Ayrıca tayininin çıkması nedeniyle Amasya’dan ayrılacak olan İl Hakemi Tuncer Tolip’e Dernek Başkanı ve Klasman Hakemi Bilal Köseoğlu tarafından camiaya katkı ve hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi takdim edildi.
Dernek Başkanı ve Klasman Hakemi Bilal Köseoğlu kamp süresince gösterdikleri yakın ilgi ve alakaların dan dolayı Havza Tuğra Otel sahibi Yaşar Karacan ve otel personeline, Havza Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Cafer Uzun ve Spor İlçe Müdürlüğü personeline teşekkür etti.
Morallerinin iyi olduğu gözlemlenen hakemlere atletik testte ve yeni sezonda başarılar dileriz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı