Son Dakika

Galip Uzun,Türk Polis Teşkilatımız, Bugüne Kadar Olduğu Gibi Bundan Sonra da Bizleri Gururlandırmaya Devam Edecektir

Galip Uzun,Türk Polis Teşkilatımız, Bugüne Kadar Olduğu Gibi Bundan Sonra da Bizleri Gururlandırmaya Devam Edecektir

AK Parti Amasya Merkez İlçe Baş-kanı Av. Galip Uzun, Türk Polis Teş-kilatının 176. Kuruluş yıldönümü ne-deni ile ilgili bir kutlama mesajı ya-yınladı.
Emniyetimizin ve huzurumuzun teminatı olan Türk Polis Teşkilatımızın 176. kuruluş yıldönümünü gururla kut-luyoruz. 176 yıl boyunca her dönemde milletimizin huzur ve güvenini sağla-mayı başaran Türk Polis Teşkilatımız, devletin bekası, kamu düzeninin sağ-lanması, huzur ve barış ortamının korunması yanında milletimizin en zor zamanlarında sığındığı bir şefkat kapı-sı olmuştur. Demokrasi, hukukun üs-tünlüğü, insan haklarına saygı ilke-lerinden ödün vermeden Anayasaya ve yasalara bağlı, özverili bir şekilde üstün görev anlayışı ile çalışan Türk Polis Teşkilatımız, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bizleri gururlandırmaya devam edecektir.
Türk Polis Teşkilatı, ülkede iç huzur, güven ve istikrar ortamının korunmasındaki en büyük güvencedir. Kahraman Türk Polisi, devletinin ve milletinin değerlerine yürekten bağlı kalarak, devletinin ve milletinin bekası için hiç tereddüt etmeden canını feda etmekten çekilmemiştir. Devletimiz, Aziz Milletimiz, istiklalimiz ve demokrasimiz için mücadele vermiştir.
Bu duygu ve düşüncelerle başta Amasya Emniyet Mensuplarının ve Türk Polis Teşkilatı mensuplarının 10 Nisan Polis Günü’nü kutluyorum. Görevlerini yerine getirirken şehit olan polislerimizi rahmetle anıyor, gazi polislerimize şükranlarımı sunuyor, görevi başında bulu-nanlara ve emekli olanlara aileleriyle birlikte sağlık, başarı ve mutluluklar dili-yorum.”ifadelerine yer verdi

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.