Son Dakika

Galip Uzun’un “RAMAZAN BAYRAMI” Mesajı

Galip Uzun’un “RAMAZAN BAYRAMI” Mesajı

AK Parti Amasya Merkez İl-çe Başkanı Av. Galip Uzun’un “RAMAZAN BAYRAMI” Mesajı yayımladı.
Bizleri birbirimize yakın-laştıran, yardımlaşmanın ve kardeşlik duygularının en yoğun şekilde yaşandığı müs-tesna zamanlardan biri olan mübarek Ramazan Bay-ramı’na kavuşmanın mutlu-luğunu ve heyecanını hep bir-likte yaşıyoruz.
Bayramlar; aramızdaki ayrılıkları ve farklılıkları kaldıran, dargınlıkların ve kırgınlıkların bir kenara bırakıldığı, dayanışmanın da gereği olarak, ihtiyaç sahibi muhtaç ve kimsesizlere yardım elinin uzatıldığı, dostlukların gelişmesine, güçlenmesine vesile olan önemli ve de-ğerli günlerdir.
Bu özel günde Ramazan Bayramı’nı fırsat bilerek milli ve manevi değerlerimizi en iyi şe-kilde yansıtıp milletçe kardeşliğimizi daha da pekiştirip, birlik ve beraberliğimizi en güçlü şe-kilde yaşatmaya devam ediyoruz. Koronavirüs ile mücadele tedbirleri kapsamında arife gü-nü ve bayram süresince evde kalarak tekrar sağlıklı günlere dönmek, ailelerimiz, yakın-larımız, dostlarımız ve komşularımız ile bir araya gelerek bayramlarımızı huzur, sevinç ve coşku içinde yaşayabilmek için hep birlikte fedakarlık ve sabır göstereceğiz. Mübarek Ra-mazan Bayramı’nın milletimize ve ülkemize huzur, mutluluk ve bereket getirmesini temenni ediyorum.
Bu duygu ve düşüncelerle, Amasyalı hemşehrilerimizin, aziz milletimizin ve İslam ale-minin Ramazan Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyor, sağlıklı ve mutlu bir bayram geçirmenizi temenni ediyor, selam ve saygılarımı sunuyorum dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.