Gündem

“GAZETECİLER BİZLER İÇİN ÇOK KIYMETLİ”

Dünya Gazeteciler Günü dolayısıyla mesaj yayınlayan CHP Amasya Merkez İlçe Başkanı Arif Ferahoğlu “Kamuoyunun aydınlatılması ve doğru bilgilendirilmesi için her şartta görevini yapan, gazetecilik mesleğinin zor koşullarına rağmen mesai gözetmeden topluma hizmet eden tüm gazeteciler bizler için çok kıymetli” dedi.
21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü nedeniyle mesaj yayınlayan CHP Amasya Merkez İlçe Başkanı Arif Ferahoğlu, basın emekçilerinin çok kıymetli olduğunu söyledi. Günün önemine değinen başkan Hürriyet şu ifadelere yer verdi:
“GAZETECİLER BİZLER İÇİN ÇOK KIYMETLİ”
Kamuoyunun aydınlatılması ve doğru bilgilendirilmesi için her şartta görevini yapan, gazetecilik mesleğinin zor koşullarına rağmen mesai gözetmeden topluma hizmet eden tüm gazeteciler bizler için çok kıymetli. Bir fotoğraf karesi ve iki satır haberle birçok hayatı etkileyebileceğini bilen değerli basın mensuplarının özverisini takdir ediyorum. Muhabirinden editörüne, yazarından matbaa çalışanlarına her kademede görev yapan değerli emekçilerin her an yanlarında olduğumuzu da yineliyorum.
“HALKIN SESİ OLAN BASIN EMEKÇİLERİNE TÜM ÇALIŞMALARINDA KOLAYLIKLAR VE BAŞARILAR DİLİYORUM”
Cumhuriyet, demokrasi ve medeniyet yolundaki ışığımız Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Milletin gerçek ses ve irade-sinin doğduğu yer olan cumhuri-yetin etrafında çelikten bir kale oluşturacak olan yazılı ve görsel basın çalışanlarımıza işlerinde kolaylıklar diliyorum’ sözlerinde olduğu gibi halkın sesi olan basın emekçilerine tüm çalışma-larında kolaylıklar ve başarılar diliyorum.”ifadelerine yer verdi

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.