GÜNCEL HABER

Gelecek partisi Amasya Suluova ilçe başkanı atandı

Gelecek partisi Amasya Suluova ilçe başkanı atandı

Amasya Gelecek partisi Amasya Suluova ilçe başkanı atandı.
Gelecek partisi Amasya il başkanlığında düzenlenen tö-renle Amasya 23 – 24 dönem milletvekili Gelecek partisi ge-nel merkez yönetim kurulu üyesi Doç.Dr Avni Erdemir, il baş-kanı Dr.Ali Kurt, Merkez İlçe başkanı Tunçay Çelik, Göynücek ilçe başkanı Funda Demirdiş ile partililer katıldı.
Gelecek partisi Amasya’ da büyümeye devam ediyor. Meh-met ince Suluova eşrafından tecrübeli bir siyasetçi.
Daha önceden Muhtarlık, sulama birliği başkanlığını yap-mış bir arkadaşımız . Mehmet İnce ile Suluova da gelecek par-tisi en kısa zamanda teşkilatlanacaktır.
Amasya’ mızda gelecek partisi nüfus yoğunluğu açı-sından %80 de temsil edilmektedir. Diğer ilçelerimizde de teşkilatlanma çalışmalarınız devam etmektedir . Gelecek par-tisi emin adımlarla yükselişini sürdürmektedir. Ülkemiz bu-gün yönetim zafiyeti yaşamaktadır. Ülke maalesef yöneti-lemez hale gelmiştir.
Gelecek partisi Başbakanlık yapmış tecrübeli, güvenilir gerisinde hiçbir karanlık noktası olmayan genel başkanı Ahmet Davutoğlu ve onun liyakatli kadroları ile Türkiye’yi yönetmeye hazırdır.
Ülkemizin bütün problemlerini biliyoruz bu problemlerin nasıl ve kimlerle çözüleceğini biliyoruz.
Gelecek partisi dalga dalga büyümekte ve milleti ile bu-luşmaktadır.
Bizler il başkanlığı olarak Suluova ilçe başkanımız Meh-met İnce’ nin yanında olacağız. Suluova’ mızı gelecek partisi ile buluşturacağız.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı