Son Dakika

Gençlik merkezinden sağlık camiasına maske desteği

Gençlik merkezinden sağlık camiasına maske desteği

Suluova Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezi Liderleri, Devlet Hastanesi ile İlçe Sağlık Müdürlüğüne 70’er adet maske desteğinde bulundu.

Hastane Başhekimi Opr. Dr. Volkan Taşova ile İlçe Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Somuncu’yu ziyaret eden Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Abdulkadir Saraç ile beraberindeki İlçe Gençlik Merkezi Liderleri, tüm sağlık çalışanlarına gösterdikleri özverili çalışmalar dolayısıyla teşekkür etti.

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, ayakta duran insanlar, ayakkabılar ve iç mekan

Yeni tip koronavirüs salgını ile mücadele eden Suluovalı sağlık çalışanlarına destek olabilmek amacıyla üretim yaptıklarını belirten Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Abdulkadir Saraç, atölyede 3 personel tarafından yüz koruyucu siperlik üretimi yaptıklarını, toplamda üretilen 700 kadar maskenin tamamını sağlık sektörüne destek için teslim ettiklerini söyledi.

İlçe Müdürü Abdulkadir Saraç, “Milletimiz nerede ve ne zaman bir dayanışma içerisinde olsa bizlerde mutlaka oradayızdır. Tüm dünya ülkeleri gibi ülkemiz de koronavirüs nedeniyle zorlu bir süreçten geçmekte. Şu dönemde gece gündüz demeden, yorgunluk nedir bilmeden fedakarca çalışan sağlık çalışanları için bir şeyler yapabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz.” Dedi.

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, oturan insanlar, ayakta duran insanlar ve iç mekan

Destek için teşekkür eden Hastane Başhekimi Opr. Dr. Volkan Taşova ile İlçe Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Somuncu ise, küresel bir sorun olan koronavirüsü hep birlikte alacakları tedbirlerle birlik ve beraberlik içerisinde yeneceklerini kaydetti.

Ziyarette ayrıca, Suluova Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezi Liderleri Pınar Özden Koca, Yusuf Öztürk ve Mücahide Aslan’da yer aldı.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar, ağaç ve açık hava

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı