Son Dakika

Genel Sekreter Erdin ACAR’ ın Anneler Günü Mesajı

Genel Sekreter Erdin ACAR' ın Anneler Günü Mesajı

Amasya İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Erdin ACAR’ın 9 Mayıs Anneler günü müna-sebetiyle Mesaj yayımladı.
Şefkatin, merhametin ve fedakarlığın sembolü, her koşulda seven, koruyan, kol-layan ve evlatlarına kol kanat geren anne-lerimizin, Anneler Günü’nü kutluyorum.
Annelerimiz sabır, müsamaha ve sevgi dolu yürekleriyle, toplumsal yaşamda hu-zur ve barışın tesisinde önemli rol oynamaktadır. Sevgiyi, saygıyı, dayanış-mayı, paylaşmayı ve hoşgörüyü bizlere öğ-reten annelerimiz, ülkemizde mutluluğu ve huzuru tesis etmede en büyük gücü-müzdür. Annelerimize sevgi, saygı ve hür-meti sadece bu özel günde değil ömür bo-yu en güzel şekilde sunabilmeli, üze-rimizdeki haklarını en güzel şekilde yad edebilmenin gayretinde olmalıyız. Ancak, bu sene kut-lanacak Anneler Günü’nde dünyayı ve ülke-mizi de etkisi altına alan salgın dolayısıyla diğer yıllardan daha farklı bir kutlama yap-mamız gerekiyor.
Amasya İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Erdin ACAR; Evlerde kalabalık oluşturmak yerine salgın sürecinde özel günleri dahi ayrı geçirmek, hastalıktan koruma ve korunmak adına önemli bir adım olduğunu belirterek, tüm aile büyüklerini korumak adına fiziksel mesafe kurallarına uymak, onlara sevgiyi göstermenin en sağlıklı yolu olacağını sözlerine ekledi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı