Son Dakika

GOMEL AMASYA’DA AÇILDI

Gomel İskenderun Usulü Özel Soslu Dürüm Amasya’’da dualarla açıldı.
Amasya’da işletmeciliğini yaptığı İskenderun usulü özel soslu tavuk ve et döner hizmeti veren Gomel Amasya’da düzenlenen tören ile birlikte dualarla açılışı gerçekleştirildi.
Bahçeleriçi Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi üzerinde hizmete giren Gomel İskenderun usulü özel soslu dürüm başta olmak üzere pek çok lezzeti Amasya halkının damak zevkine ve bütçesine sunacak
Amasya’da işletmeciliğini yaptığı Sezai ARSLAN, Hakan ARSLAN ve Yılmaz GEZGİN’’in Gomel İsken-derun Usulü Özel Soslu Dürümü ile düzenlenen tören ile oldukça yoğun katılımıyla yapıldı.
Gomel İskenderun Usulü Özel Soslu Dürüm açılışına; MHP İl Başkanı Şuayip AK,Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Başkanı İsa KÖSE,çok sayıda vatandaş katıldı.
Açılış duası ve kurdele kesiminin ardından davetlilere çeşitli ikramlar sunuldu.
Yapılan dua ardından açılış kurdelesi kesilerek misafirlerini ağırlayan Gomel işyeri sahipleri Hakan Arslan ve Sezai Arslan Amasya’da farklı bir damak tadında bir ilk olacaklarını söyledi. Hakan Arslan ve Sezai Arslan, bugün açılışı gerçekleştirdiğimiz iş yerinde bizleri yalnız bırakmayan davetlilere teşekkür etti.
İskenderun usulü özel soslu tavuk ve et döner hizmeti veren Gomel halkının hizmetinde olduklarını belirterek lezzetini tatmak isteyen herkesi Bahçeleriçi Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesinde buluşmaya davet edi-yoruz.”dedi

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı