Son Dakika

GÖNÜL ADAMI MEHMET SARI

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, bir yandan her düğüne, her cenazeye katılarak vatan-daşın iyi ve kötü gününde yanında olaya çalışırken bir yandan da vatandaşlara çat kapı ziyaretler yaparak, sofralarına misafir oluyor.
Göreve geldiği ilk gün makam kapısını söktüren ve makamına gelen her vatan-daşın derdini dinleyip çö-züm üretmeye çalışan Baş-kan Sarı, vatandaşların gönlündeki müstesna yerini her vesileyle dile getiriyor.
Mahalle, mahalle, kapı, kapı gezen Başkan Sarı, he-rkesin derdini dinleyerek, her yaraya merhem olmaya devam ediyor.
Belediye olarak vatandaş odaklı hizmet verdiklerini her fırsatta ifade eden Başkan Sarı gerek maka-mında vatandaşları ağırlayarak gerekse esnafı ziyaret ederek bu samimi-yetini bir kez daha göster-mektedir.
“Büyük sevgiyle karşılanıyor”
Ziyaretler sırasında Kapımız da gönlümüz de herkese açık’ vurgusu yapan Başkan Sarı, gittiği her yerde büyük sevgiyle karşılanıyor. Başkan Sarı’nın ziyaret ettiği esnaf ve vatandaşlar, “Belediye Başkanımızı çok sık görüyoruz, ona kolay ulaşıyoruz ve her türlü sıkıntımızı hiçbir aracı olmadan doğrudan kendisine iletebiliyoruz. Sunduğu hizmetlerden de oldukça memnunuz” ifadelerini kullandılar.
Şahsına gösterdikleri misafirperverlikleri ve ilgi alakalarından dolayı vatandaşlara teşekkür eden Başkan Sarı, şunları söyledi:
”Bizler halk tarafından seçilen belediye başkanları olarak her zaman halkımız ile iç içe olmalıyız. Bugünde Şeyhcui mahallemizin sakinlerine bir ziyarette bulunduk. Bizleri çok güzel karşıladılar. Kendileri ile sıcak ve samimi bir sohbet etme şansımız oldu. Ben her zaman vatandaşlarımız ile iç, içe olmayı tercih eden bir başkanım. Onların sıkıntılarını ve sorunlarını kendilerinden dinlemeyi tercih ediyorum.”
Gönül Adamı Mehmet Sarı
Başkanlık makamından önce gönüllere taht kurmayı tercih ettiğini ifade eden Başkan Sarı, sözlerini şöyle sürdürdü:
‘Bir kişi ağabeyinin evine, akrabasının evine, nasıl geliyorsa öyle geleceksiniz demiştik.
Bizim makamımızda kapı olmayacak sizlerle el ele gönül, gönüle olacağız. Ben içeride dolaşanları göreceğim, sizler de beni görecek, işleriniz varsa gelip benle görüşeceksiniz. Her fırsatta sizlerle olacağım, her yaraya merhem olacağız. Sizinle konuştuğum dil her daima gönül dilidir, önceliğimiz her zaman Allahın rızası ve vatandaşlarımızın memnuniyetidir.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.