Son Dakika

Gücümüz Bilgimiz ve İrademizle Yıl Sonu Hedeflerimize Ulaşacağız”

Amasya Orman Bölge Müdürü Halil Oflu,Gücümüz Bilgimiz ve İrademizle Yıl Sonu Hedeflerimize Ulaşacağız.”dedi
Amasya Orman Bölge Müdürü Halil Oflu başkan-lığında,Bölge Müdür Yardımcıları, Şube Müdür-leri ve İşletme Müdürlerinin katılımıyla İşletme Müdür-lükleri Ekim ayı değerlen-dirme toplantısı Erbaa Orman İşletme Müdürlüğü ev sahipliğinde yapıldı.
Toplantıda; Bölge Müdürlüğünün faaliyet alanı içerisinde bulunan Amasya, Samsun, Tokat ve Çorum illerinde kurulu Orman İşletme Müdürlük-lerimiz tarafından yürütülen ormancılık ve diğer faaliyet-lerle ilgili gerçekleşmelerin Ekim sonu itibariyle değerlendirmesi yapıldı.
Toplantıda; 2021 yılı iş programı doğrultusunda çalışmaları yürütülen; Damga gerçekleşmeleri, üretim durumları, depo stok durumları, gelir gider durumları, silvikültür faaliyetleri, gençleştirme programları, ORKÖY çalışmaları, bal ormanları, Mesire alanları fidan dikim çalışmaları, Gelir getirici tür ağaçlandırmaları, kadastro çalışmaları, İzin ve İrtifak faaliyetleri, Yangınla Müca-dele ve Orman zararlıları ile mücadele hakkında ilgililer tarafından sunu eşliğinde bilgilendirme yapıldı.
Amasya Orman Bölge Müdürü Halil Oflu toplan-tının sonunda yapmış olduğu konuşmada;
“Ben merkezli değil biz merkezli bir yönetim anla-yışıyla hedeflerimize odak-lanarak, takım ruhu içeri-sinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.
2021 yılı İş programlarımız doğrultu-sunda yürüttüğümüz ormancılık faaliyetlerimizin ekim sonu itibariyle değer-lendirmesini yaptık.
Sorunlarımızı gördük ve çözüm önerilerimizi değer-lendirdik. Yılın son iki ayına giriyoruz. Kış ve soğuk hava-nın çalışmalarımızı etkileme-mesi için tüm gücümüzle sahaya çıkıp çalışmalarımızı tamamlayalım.
Başarısızlık, güç ve bilgi eksikliğinden değil irade eksikliğinden kaynaklanmaktadır.
Gücümüz, bilgimiz, ve irademizle yıl sonu hedef-lerimize ulaşacağız. dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı