Gündem

Gümüşhacıköy Hasan Duman MYO Müdürlüğüne Prof. Dr. Zübeyir Turan Atandı

Gümüşhacıköy Hasan Duman Meslek Yüksek-okulu Müdürlüğü görevine Prof. Dr. Zübeyir Turan atandı. Turan, bu görevi Doç. Dr. Ali Çiftçi’den devraldı. Gümüşhacıköy Hasan Duman MYO’da gerçekleştirilen devir teslim törenine Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ayşe Şahin Yağlıoğlu’nun yanı sıra üniversitemiz akademik ve idari personel katıldı.
Doç. Dr. Ali Çiftçi, görevde bulunduğu süre zarfında kendisine destek veren çalışma arkadaşlarına teşekkür ederek yeni atanan Prof. Dr. Zübeyir Turan’a görevi teslim ederek başarılar diledi.
Prof. Dr. Zübeyir Turan ise yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Başta beni bu göreve layık gören Rektörümüz Prof. Dr. Süleyman Elmacı’ya takdirlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Doç. Dr. Ali Çiftçi hocamıza emekleri için teşekkür ediyor, bundan sonraki süreçte de desteğini bekliyorum.” şeklinde konuştu.
Devir teslim töreninde konuşan Prof. Dr. Ayşe Şahin Yağlıoğlu, yürütülen görevlerin bir bayrak yarışına benzediğini söyleyerek, Doç. Dr. Ali Çiftçi’ye emeklerinden dolayı teşekkür etti. Yağlıoğlu, Prof. Dr. Zübeyir Turan’a da yeni görevinin hayırlı olmasını diledi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.