Son Dakika

Halil Oflu; İşine Bağlı Olan İnsanın Kafasına Düşünceler Kendiliğinden Doğar

Halil Oflu; İşine Bağlı Olan İnsanın Kafasına Düşünceler Kendiliğinden Doğar

Erbaa Orman İşletme Müdür-lüğünde 2020 ormancılık faaliyetleri ve gerçekleşmelerinin değerlen-dirmesi yapılarak 2021 iş programı doğrultusunda başlatılan çalışmalar ve yıl içeresinde izlenilecek yol haritası belirlendi.
2020 yılında olduğu gibi 2021 yılı iş programları doğrultusunda yürütü-lecek ormancılık faaliyetlerinin %100 gerçekleşmesi için Amasya Orman Bölge Müdürü Halil Oflu tarafından işletme müdürlükleri ziyaret edilerek brifing alınıyor.
Amasya Orman Bölge Müdürü Halil Oflu Bölge Müdür Yardımcımız Mehmet Demirbağ beraberliğinde Erbaa’ya gelişlerinde İşletme Müdürü İlhan Yazıcı ve teknik ekip tarafından karşılanarak 2020 gerçekleşmelerini ve 2021 yılı iş programının işlendiği toplantı gerçekleştirildi.
İşletme Müdürü İlhan Yazı tarafından yapılan genel bir bilgilendirmenin ardından İşlet-me Şefleri tarafından şeflik bazında hazırlanan yıllık programları ve izlenecek yol haritası sunu eşliğinde anlatıldı.Toplantının sonunda bölge Müdürü Halil Oflu tarafından 2020 yılı programında belirlenen hedeflere ulaşılması nedeniyle başarıya katkısı olan personele teşekkür belgeleri verildi. Amasya Orman Bölge Müdürü Halil Oflu; İş, uğraş verenin maddi gelişimini sağladığı gibi manevi ve kişisel gelişimi için de büyük kazanımlar sağlayamıyorsa boş yere zaman harcıyoruz demektir. İşine Bağlı Olan İnsanın Kafasında Düşünceler Kendiliğinden Doğar
Bir çoğunuz mesleğin ilk yılları içerindesiniz ve başarının mühim noktası, başlangıçtır. Planlı ve di-siplin içerinde çalışırsanız bölgenize çok güzel hizmetler vermenizin ya-nında öğrendiğiniz her yeni kazanım ile mesleki geleceğinize de yatırım yapmış olursunuz
2021 yılının hepimiz için sağlıklı huzurlu, mutlu başarılı ve bereketli bir yıl olmasını diliyorum.” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı