Son Dakika

Hassasiyetleri Hassasiyetimizdir

Hassasiyetleri Hassasiyetimizdir

İl Müdürlüğünün hizmet modelleri kapsamında gönüllü olarak çalışan veya bu amaçla hizmet veren esnafları Amasya’da göreve başladığı günden itibaren il merkez ve ilçelere yapmış olduğu ziyaretlerde belirleyip sonrasında habersizce ziyaret ederek teşekkür eden İl Müdürü Ahmet KURT bu defa da Merzifon İlçesi’nde şehit yakınları ve gazilerimize ücretsiz hizmet veren iki esnaf lokantasını ziyaret etti.
Merzifon Otogarında hizmet veren “Gülen Köfte” ile “Meşhur Köfteci Kemal Usta’nın” şehit aileleri ve gazilerden ücret almayarak gösterdikleri hassasiyet karşı-sında İl Müdürü Ahmet KURT ve İl Sağlık Müdürü Dr. Öner NERGİZ kendilerine “Teşekkür Belgesi” verdi.
İl Müdürü Ahmet KURT böyle duyarlı esnaflarımızın İl Müdürlüğümüzün hiz-metlerinin halkımıza duyurulmasında ve göstermiş oldukları duyarlılık sayesinde Amasya’mızda bilinç kazanılmasında ön ayak olduklarını, bu tarz örnek davranışların Amasya’da yayılarak diğer esnaflarımıza da sirayet edeceği ve bu bağlamda daha çok esnafımızla birlikte çalışacağımız inancında olduğunu söyledi

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı