Gündem

Hedefinize ulaşmanız dahilinde ve disiplin içerisinde hareket etmemiz gerekmektedir”

Amasya Orman Bölge Müdürü Halil OFLU;Hedefe Ulaşmak İçin Sadece Hareket Etmek Yetmez Nasıl Bir Program ve Planlama Hareket Edeceğinizi de Bilmeniz Gereklidir.”dedi
Kargı Orman İşletme Müdürlüğünde 2021 ormancılık faaliyetleri ve gerçekleşmelerinin değerlendirmesi yapılarak 2022 iş programı doğrultusunda başlatılan çalışmalar ve yıl içerisinde izlenilecek yol haritası belirlendi.
2021 yılında olduğu gibi 2022 yılı iş programları doğrultusunda yürütülecek ormancılık faaliyetlerinin %100 gerçekleşmesi için Amasya Orman Bölge Müdürü Halil Oflu tarafından işletme müdürlükleri ziyaret edilerek 2022 yılı iş programı ve planlarına yönelik brifing alınmaya devam ediliyor.
Amasya Orman Bölge Müdürü Halil Oflu, Bölge Müdür Yardımcıları Gültekin Şenlikoğlu, Hüseyin Kalaycı İşletme Paz. Şub. Müd. Hasan Kemal Yayla, Silvikültürel Şub. Müd. Hayati Ergüden, Makine İkmal Şb.Müd. Murat Çalışgan, OYM Şub. Müd. Engin Keleş beraberliğinde Kargı’ya gelişlerinde İşletme Müdürü Mustafa Bayraktar ve teknik ekip tarafından karşılanarak 2021 gerçekleşmelerinin değerlendirildiği ve 2022 yılı iş programının işlendiği toplantı gerçekleştirildi.
İşletme Müdürü Mustafa Bayraktar tarafından yapılan genel bir bilgilendirmenin ardından İşletme Şefleri tarafından şeflik bazında hazırlanan yıllık programları ve izlenecek yol haritası anlatıldı. Kargı Orman İşletme Müdürü Mustafa Bayraktar; Çalışmalarımızda fikir alışverişine önem veriyor, deneyim ve tecrübelerimizi paylaşıyoruz.“ Akıl kavradığı ve inandığı her şeyi başarabiliyor. Kendine inanma ve sıkı çalışma her zaman başarı getirecektir. Ekip olarak ve programlı şekilde yapılan çalışmalarımız neticesinde 2021 yılı programlarımızın tamamını gerçekleştirerek geride bıraktık. 2022 yılında da aynı başarımızı devam ettireceğiz dedi.
Toplantının sonunda bölge Müdürü Halil Oflu tarafından 2021 yılı programında belirlenen hedeflere ulaşılması nedeniyle başarıya katkısı olan personele teşekkür belgeleri verildi.
Toplantının sonunda konuşan Amasya Orman Bölge Müdürü Halil Oflu;
Hedefe Ulaşmak İçin Sadece Hareket Etmek Yetmez Nasıl Bir Program ve Planlama Hareket Edeceğinizi de Bilmeniz Gereklidir.
Bölge Müdürlüğünün 2022 yılı içerisinde yürüteceği ormancılık faaliyetleri belirlenmiş ve iş programına dönüştürülerek bağlı birimlerimize iş dağıtımı gerçekleştirildi.
Hedefinize ulaşmanız için bir plan dahilinde ve disiplin içerisinde hareket etmemiz gerekmektedir.
2020 yılında olduğu gibi 2021 yılında da programlarımızı %100 olarak gerçekleştirdik. Bizleri bu başarıya ulaştıran tüm personelimize teşekkür ediyorum.
Teşkilatımız ve bölgemiz bizlerden güzel hizmetlerinizin devamını bekliyor. Tüm ekip arkadaşlarımıza güveniyor, 2022 yılının hepimiz için sağlıklı huzurlu, mutlu başarılı ve bereketli bir yıl olmasını diliyorum.” dedi
Teknik personelle gerçekleştirilen toplantının ardından Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından ilan edilen orman üretim fiyatlarındaki %51 artış hakkında bilgi vermek için orman üretim işçiliği yapan orman köylüsü ve S.S.Gölet Çetmi Köyü Tarımsal Kalkındırma Kooperatifi üyeleriyle bir araya gelinerek konu hakkında bilgiler aktarıldı. Sorunlarını ifade eden katılımcılar zam oranlarındaki artıştan dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı