Son Dakika

Hiçbir Şey Emek Vermeden ve Yorulmadan Elde Edilmiyor.”

Amasya Orman Bölge Müdürlüğü 2021 yıl iş programları doğrultusunda Amasya, Çorum Tokat ve Samsun bölgesini kapsayan sorumluluk bölgesinde bağlı Orman işletme Müdürlük-leri eliyle yürütülen or-mancılık faaliyetlerinin yıl sonu hedeflerine ulaşılması amacıyla denetimlerini sıklaştırıldı.
Amasya Orman Bölge Müdürü Halil Oflu, Bölge Müdür Yardımcıları Gültekin Şenlikoğlu, İşletme pazar-lama Şube Müdürü Hasan Kemal Yayla, beraberliğinde bölgeye gelişlerinde Kavak Orman İşletme Müdürü Özkan Güneş ve teknik ekip tara-fından karşılandı.
Ardından Kavak İşletme Müdürlüğü teknik ekipleri-nin katılımıyla gerçekleş-tirilen toplantıda, İşletme Müdürü Özkan Güneş tarafından 2021 iş programları doğrultusunda bölgede sürdürülen orman-cılık faaliyetlerini içeren sunu eşliğinde anlatımda bulundu.
Bölge Müdür Yardımcıları Gültekin Şenlikoğlu ve İşletme Pazarlama Şube Müdürü Hasan Kemal Yayla tarafından; İşletme pazarlama, Dikili satış, dam-ga,üretim ,ölçü kayıt işleri,saha teslimi, şart-nameler ve kalite ve stan-dardizasyon konularında bilgilendirme ve uyarılarda bulunarak, teşkilatımızın ve Bölge Müdür-lüğünün ilgili konulardaki beklenti ve he-deflerini aktardılar.
Toplantının sonunda Amasya Orman Bölge Müdürü Halil Oflu;
Yılın sonu yaklaşıyor. Yıl boyunca sahadaydık ve iş programlarımız doğrultusunda planlı ve programlı olarak ormancılık faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyoruz.
Programların büyük bölü-münü tamamladık ve kış mevsiminin de yaklaşması nedeniyle hava şartlarındaki değişiklikler de dikkate alarak uzak noktalardan başlayarak ulaşım için sıkıntı oluştur-mayacak noktalara doğru bir an önce çalışmalarımızı tamamlayalım.
Değerli olan hiçbir şey emek vermeden ve yorulmadan elde edilmiyor.
Ormancılık bir ekip işidir. Sorunlara çözüm üretmek için 7/24 ulaşılabilir nok-tadayız.
Programlardan taviz vermiyoruz. Bugün bilme
diğimiz hiçbir sorunu yarın mazeret olarak kabul etmeyiz.
İyi bir ekibimiz var ve yıl sonu hedeflerimize birlikte ulaşacağız. ‘dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı