Belediye

HİÇBİR VATANDAŞIMIZIN MAĞDUR OLMASINI İSTEMİYORUZ’

Amasya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri etkili olan kar yağışıyla birlikte harekete geçerek, ulaşımda herhangi bir aksaklık yaşanmaması için küreme ve tuzlama çalışmalarını sürdürüyor. İki gündür etkili olan kar yağışıyla birlikte belediye ekipleri yol açma ve tuzlama çalışmaları kapsamında vatandaşların kardan olumsuz etkilenmemeleri için şehrin her noktasında canla başla çalışıyor. Yaşanabilecek buzlanmaya karşı tedbir alan ekipler, oluşabilecek olumsuzlara karşı ekipmanları hazırda bekletiyor.
‘HİÇBİR VATANDAŞIMIZIN MAĞDUR OLMASINI İSTEMİYORUZ’
Kar yağışının yolları kayganlaştırması ve buzlanmayı da beraberinde getirmesi neticesinde yaşanabilecek sorunların önüne geçmek için, tuzlama çalışmalarının yanı sıra kar küreme araçları da kullandıklarını belirten Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı açıklamasında şunları kaydetti; “Ülkemizin her köşesinde başlayan kar yağışı, iki gündür ilimizde de devam ediyor. Hemşehrilerimiz kardan mağdur olmasın, sadece kar yağışının güzelliğini görsün diye oluşturduğumuz ekiplerimizle devam eden kar yağışının olumsuz etkilerini en aza indirmek ve ulaşımda oluşabilecek aksaklıkların önüne geçebilmek için sahadayız.
Hiçbir vatandaşımızın mağdur olmasını istemiyoruz. Sahada etkili çalışmalar yapan personelimizi de tebrik ediyorum” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı