Son Dakika

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ÖMER COŞKUN “DESTEKLEME ve YETİŞTİRME KURSLARI”NI ZİYARET ETTİ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ÖMER COŞKUN "DESTEKLEME ve YETİŞTİRME KURSLARI"NI ZİYARET ETTİ

İl Milli Eğitim Müdürü Ömer COŞKUN İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet DAVU ile birlikte 20 Şubat Cumartesi günü Bakanlığımızca 8. ve 12. sınıf öğrencileri ile mezunlara yönelik açılan Destekleme ve Yetiştirme Kurslarını ziyaret etti.
Şehit Yüzbaşı Alper Kalem Ortaokulu’nda açılan destekleme ve yetiştirme kurslarını ziyaret ederek Okul Müdürü Osman KILIÇ’tan bilgi alan İl Milli Eğitim Müdürü Ömer COŞKUN, kurslara katılan öğrencilerle sohbet etti, istek ve önerilerini dinledi.
Bakanlığımızca LGS ve YKS sınavlarına girecek öğrencilerimizle ilgili müfredat içeriği ve destek çalışmaları konusunda sürekli planlamalar yapıldığını belirten İl Milli Eğitim Müdürü Ömer COŞKUN, destekleme ve yetiştirme kurslarında idareci ve öğretmenlerimizin Kovid-19 salgınıyla mücadele kapsamındaki tedbirlere titizlikle uyduklarının altını çizdi. Amasya genelinde kurs açılan okullarımızda öğrencilerimizin sağlığı ve güvenliği için sınıf-ların sosyal mesafeye göre ayarlanarak, dezenfektan, maske tedariği, fiziki ve sosyal yeter-lilikler hususunda tüm detayların tamamlandığını ifade eden İl Milli Eğitim Müdürü Ömer COŞKUN, anne ve babaların gönül rahatlığı ile çocuklarını kurslara gön-derebileceklerini söyledi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı