GÜNCEL HABER

İl Müftü Yardımcımız İhsan CANER Emekli Oldu

İl Müftü Yardımcımız İhsan CANER Emekli Oldu

Diyanet İşleri Başkanlığı’nda toplamda 44, Amasya İl Müftülüğü’ndeki 2.5 yıllık görev süresinin ardından yaş haddinden emekliye ayrılan İl Müftü Yardımcımız İhsan CANER hocamız için İl Müftülüğünce Helvacı Yatılı Kız Kur’an Kursu Konferans Salonunda pandemi kurallarına uyularak Veda Programı düzenlendi.
Amasya İl Müftüsü Durmuş AYVAZ’ın ev sahipliğinde düzenlenen programa İl Müftü Yardımcıları, İlçe Müftüleri, Şube Müdürleri ve Vaizler katıldı.
Programda konuşma yapan İl Müftüsü AYVAZ, “44 yıl din hizmetlerinde verimli ve başarılı hizmetler verdiniz. Din hizmetleri alanında önemli görevler icra ettiniz. Şahsım ve İl Müftülüğümüz adına ilimizde vermiş olduğu değerli hizmetlerden, katkılarınızdan ve uyumlu mesai arkadaşlığınızdan dolayı şahsınıza çok teşekkür ediyor, emeklilik yaşamınızda ailenizle birlikte sağlıklı, huzurlu ve mutluluk dolu günler diliyorum.” dedi.
Amasya İl Müftüsü Durmuş AYVAZ ve İlçe Müftüleri program sonunda Müftü Yardımcımız İhsan CANER’e ilimizde yapmış olduğu hizmetlerinden dolayı günün anısına hediye takdiminde bulundular.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı