Son Dakika

İL ÖZEL İDARESİ KÖY İÇİ YOLLARININ STABİLİZE KAPLAMA ÇALIŞMALARINDA EMİN ADIMLARLA İLERLİYOR

Amasya İl Özel İdaresi köy yollarında iyileştirme çalışmalarını gerçekleştirerek vatandaşlarımızın konforlu ulaşım gerçekleştirmelerini sağlamaktadır. 2022 yılı çalışma programları kapsamında yer alan, Gümüşhacıköy, Hamamözü ve Merzifon İlçesine bağlı köylerimizde stabilize kaplama çalışmaları tamamlanmış olup Suluova İlçesine bağlı köylerde ise çalışmalar devam ediyor.

) Amasya İl Özel idaresine bağlı Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü 2022 yılı yol yapım ve onarım programı kapsamında; vatandaşlarımızın daha rahat ve konforlu yol kullanımı için yollarımızın bakım, onarım ve stabilize kaplama çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.
Gümüşhacıköy İlçesine bağlı Kızılca 1 km, Saraycık 1.5 km, Kızık 2 km, Karakaya 1.1 km, Yeniköy 1 km.
Hamamözü İlçesine bağlı Alan 1.3 km, Arpadere 0.7 km, Kızılcaören 1.4 km, Sarayözü 2.3 km, Damladere 2 km.
Merzifon İlçesine bağlı Aksungur 0.9 km, Demirpınar 1 km, Diphacı 0.6 km, Hanköy 0.5 km, Pekmezci 0.5 km, Gümüştepe 0.7 km, Karşıyaka 2 km stabilize kaplama çalışması tamamlanarak vatandaşlarımızın hizmetine sunulmuştur.
Amasya İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Erdin ACAR; ‘’Sayın Valimizin talimatları, İl Genel Meclis Başkanı ve Meclis Üyelerimizin destek ve katkılarıyla; 2022 yılı yol bakım-onarım ve stabilize kaplama çalışmaları kapsamında vatandaşlarımızdan gelen talepler ve planladığımız programlar dahilinde köy içi yol bakım, onarım ve stabilize çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz. Amacımız köylerde yaşayan vatandaşlarımızın konforlu ulaşım gerçekleştirmelerini sağlamaktır” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.