Son Dakika

İlimizde Kurban Bayramı öncesi uygulanacak trafik tedbirlerinin ele alındığı toplantı Vali Dr. Osman Varol’un başkanlığında gerçekleştirildi.

İlimizde Kurban Bayramı öncesi uygulanacak trafik tedbirlerinin ele alındığı toplantı Vali Dr. Osman Varol’un başkanlığında gerçekleştirildi.

İlimizde Kurban Bayramı öncesi vatandaşlarımızın güvenle seyahat edebilmeleri amacıyla uygulanacak trafik tedbirlerinin ele alındığı toplantı Vali Dr. Osman Varol’un başkanlığında gerçekleştirildi.

İlimiz karayolu, özellikle Kurban Bayramı tatili için memleketlerinin yanı sıra tatil beldelerine gidenlerin yoğunlukla kullandığı güzergah üzerinde bulunuyor. Geçtiğimiz Ramazan Bayramı tatili süresince alınan tedbirlerin de etkisiyle ilimizde ölümlü bir kazanın yaşanmadığına değinen Vali Varol, maddi hasarlı ve yaralanmalı kaza sayısında da önemli ölçüde düşüşün gerçekleştiğini anımsattı.

Bayram tatili dolayısıyla trafik yoğunluğunun artacağına işaret edip vatandaşlarımızın güvenli bir şekilde seyahat edebilmesi için her türlü tedbiri alacaklarını belirten Vali Varol, İçişleri Bakanlığı’nın son yıllarda trafik güvenliği konusunda yaptığı önemli uygulamaların kaza sayısının azalmasında etkili olduğunu vurguladı.

Toplantıya, İlçe Kaymakamlarımız, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çoban, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ali Yıldız, İl Emniyet Müdür Vekili Mustafa Yılmaz ile diğer yetkililer de katıldı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.