Gündem

İŞLETME MÜDÜRÜ ÖMER BİRKAN KAYAALP ÇORUM’A VEDA ETTİ

Çorum Orman İşletme Müdürlüğü bünyesinde uzun yıllar çalıştıktan sonra Kayseri Orman Bölge Müdürlüğü’ne Bölge Müdür Yar-dımcısı olarak atanan Çorum Orman İşletme Müdürümüz Ömer Birkan Kayaalp düzenlen veda programıyla meslektaşları ve arkadaşlarıyla helalleşerek Çorum’a veda etti.
Veda programına;Amasya Orman Bölge Müdürü Halil Oflu, TOÇ BİR-SEN Çorum Şube Başkanı Arzu ÖzkaderiÖzorman-İş Amasya Şube Başkanı Ramazan Şahin, Bölge Müdür Yardımcılarımız Gültekin Şenlikoğlu, Rıdvan Kalelioğlu, Engin Keleş ve İşletme Müdürlüğü personeli katıldılar.
Veda yemeğinin konuşan Bölge Müdürümüz Halil Oflu konuşmasında;
Amasya Orman Bölge Müdürlüğü bünyesinde farklı görevlerde uzun yıllar fedakarca hizmet vermiş olan ve en son olarak Çorum Orman İşletme Müdürü olarak görev yapmaktayken Kayseri Orman Bölge Müdürlüğü’ne Bölge Müdür Yardımcılığı görevine atanan Ömer Birkan Kayaalp Müdürümüzü yeni görev yerine uğur-lamak için bir aradayız. Tabi ki mesai arkadaşlarımızı uğurlarken hepimizde bir hüzün oluşmaktadır. Bu bir hizmet yarışıdır. Birileri gidecek birileri gelecek ve çalışmalar aynı kararlılıkla hız kesmeden devam edecektir.
Bizler bu teşkilatın neferleriyiz. Ormanlarımızı ve ekosistemi korumak, yeni orman alanları oluş-turmak için çalışmaktayız. Bu nedenle tayini çıkan arkadaşımıza hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor, bundan sonraki görevinde ve çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi
Ömer Birkan Kayaalp ise konuşmasında; Mesleğin kaderinde bir başlangıç olduğu gibi günü geldiğinde tayin olmak ve emekli olmakta var. Burada güzel günlerimiz ve dostluk-larımız oldu. Dostluğumuz, arkadaş-lığımız muhabbetimiz baki, sizlerden isteğimiz kırdığımız üzdüklerimiz olduysa bizlere hakkınızı helal etme-nizdir dedi.
Plaket ve hediyeler verilmesinin ardından program sona erdi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.