Gündem

İTFAİYE HAFTASI KUTLU OLSUN

Amasya Ülkem Parti İl Başkanı Murat Köse, 25 Eylül-1 Ekim "İtfaiye Haftası" kapsamında bir mesaj yayımladı.

Amasya Ülkem Parti İl Başkanı Murat Köse, 25 Eylül-1 Ekim “İtfaiye Haftası” kapsamında bir mesaj yayımladı.
Başkan Köse mesajında şu ifadelere yer verdi; “geçmişi yüzyıllara dayanan ve bugün 306. Yıl dönümünü kutladığı-mız itfaiye teşkilatımızın çalışmalarında büyük bir özveri ve fedakârlıklarla vatandaşlarımızın ve diğer canlıların yardımına koşan itfaiye personeline teşekkür ediyor, bu anlamlı haftalarını kutluyorum. İtfaiye ve itfaiyecilik, birçok riski beraberinde taşıyan bir meslek olup beraberinde büyük sorumlulukları da getirmektedir. Her türlü felaket ve acil durumlarda kendi hayatlarını tehlikeye atarak, ailelerini geride bırakan, zor şartlarda mesai kavramı gözetmeksizin çalışmaktadırlar.
Sadece yangınlarda değil, sel ve depremler gibi tüm doğal afetlerde de halkımızın can ve mal güvenliği için 24 saat canla başla çalışan İtfaiye teşkilatımız, kutsal bir vazife ifa etmektedir.
Görevlerini kahramanca ve fedakârca yapan, yangın, sel, deprem gibi tüm doğal afetler-de halkımızın ve doğamızın güvenliği için mesai kavramı tanımaksızın canla başla çalı-şan İtfaiye Teşkilatımızın, Yangından Korunma ve İtfaiye-cilik Haftasını kutluyor, tüm itfaiyecilerimize sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.”mesajını palaştı

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.