Son Dakika

İYİ PARTİ AMASYA İL BAŞKANI AVNİ VERDİ’DEN YENİ YIL KUTLAMA MESAJI

İYİ PARTİ AMASYA İL BAŞKANI AVNİ VERDİ'DEN YENİ YIL KUTLAMA MESAJI

İyi Parti Amasya İl Başkanı Avni Verdi yeni yıl mesajı yayımladı.
Verdi mesajında; “Acısıyla, tatlısıyla bir yılı daha geride bıraktık. Ümit ve beklentilerle dolu olduğumuz yeni bir yıla girecek olmanın heyecanı içerisinde geleceğe olan inancımızı ve umutlarımızı yitirmeden ülkemiz için her alanda daha iyi işler ortaya koyacağımıza inandığım bir yıl bekliyor bizleri.
Gelecek nesillere gururla bırakabileceğimiz bir Türkiye inşa etmek için en iyi ve en etkin hizmetleri doğru ve zamanında atılan adımlarla İYİ Parti olarak sunmak için çalışıyoruz.
Yeni yılda vatandaşlarımızın yaşamaktan keyif alacakları, salgının bittiği, ekonomik sıkın-tıların son bulduğu, mutlu oldukları ve güven ortamının inşa edildiği bir ülke en büyük iste-ğimiz. Bu duygu ve düşüncelerle yeni yılın tüm dünyaya, ülkemize ve ilimize tüm vatan-daşlarımıza, Amasyalı hemşerilerimize mutluluk ve huzur getirmesini diliyor, 2021 yılının barışın, uzlaşının, toplumsal birlik ve beraberliğin egemen olduğu, sağlık ve başarılarla dolu bir yıl olmasını temenni ediyorum. Yeni yılımız kutlu olsun “dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.