Son Dakika

Kamil TERZİ,Kurallara Uyalım

Kamil TERZİ,Kurallara Uyalım

Türk Eğitim Sen Amasya Şube Baş-kanı Kamil Terzi haydi Amasya sefer-berlik halinde kurallara uyalım, uyma-yanları uyaralım, kırmızıdan kurtu-lalım, dedi.
Terzi yaptığı açıklamaya şöyle de-vam etti; “Bu hafta ve geçen hafta köy okullarının hemen hepsini dolaştık. Merkez ve İlçelerimizdeki okullarla da sürekli irtibat halindeyiz.
Maske, dezenfektan, temizlik mal-zemesinde sıkıntı yok. Öğrenciler bi-linçli, o kadar bilinçli ki, Ezinepazar İlk-okulunda 2. sınıf öğrencisi bir kız bize maskenizi güzel takın uyarısında bu-lundu.
Okul idareleri tedbirlerini almışlar. Öğretmen arkadaşlarımız hepsi mas-keli, mesafeli, çocuklarımızı kendi çocukları gibi korumaya gayret edi-yorlar. Tüm toplum SEFERBERLİK halinde kurallara titizlikle uyarsak, aile, arkadaş toplantılarına ara verir-sek, işi olmayan dışarı çıkmazsa, çı-kan mesafesini korursa, koruma-yanlara karşı caydırıcı önlemler alı-nırsa, büyüklerimiz de vatandaşa ör-nek olursa; çocuklarımız gönül rahat-lığıyla okula gider, yaşlılarımız, genç-lerimiz eve hapsolmaz, esnafımız müşterilerine kavuşur, ekonomimiz canlanır” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı