Son Dakika

Karahocagil; Vatandaşlarımızın aşılarını olmalarını şiddetle tavsiye ediyoruz

AK Parti Amasya Milletvekili Mustafa Levent Karahocagil, Genç-lik Spor Bakanlığının Amasya’ya kazandıracağı yatırımlardan olan Taşova ve Gümüşhacıköy Yarı Olimpik Havuzların Yapım İhalelerinin tarihlerinin belirlendiğini ifade etti.
Karahocagil yaptığı açıklamada, “26 Ağustos 2021 Perşembe günü Ta-şova İlçemize yapılacak olan Olimpik havuzun ya-pım İhalesi ile 1 Eylül Çar-şamba günü Gümüşhacı-köy Yarım Olimpik Yüzme Havuzu Yapım İhalesi Ger-çekleştirilecektir.
Kalıcı eserler bırakmak Ak Parti’nin işidir. Gençlerimize çocuklarımı-za en iyi imkanları sun-mak bizlerin asli görevidir. Yapılan yatırımlar ile yeti-şecek gençlerimiz ay-yıl-dızlı bayrağımızı en yük-seklerde dalgalandırsınlar. Bizler tüm imkanlarımızla gençlerimizin yanında olacağız. Gençlik bizim en büyük umudumuz.Bu yatırımların Şehrimize kazandırılmasına vesile olan Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, her daim yanına gittiğimiz zaman yakın ilgi ve alakasını eksik etmeyen Sayın Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na, tüm bakanlık bürokratlarımıza şükranlarımı sunuyor, Taşova’mıza ve Gümüşhacıköy’ümüze hayırlı olmasını yüce Rabbimden niyaz ediyorum.”şeklinde konuştu

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı