GÜNCEL HABER

Kavak Orman İşletme Müdürlüğü Modern İdari Hizmet Binasına Çok Yakında Kavuşacak

Kavak Orman İşletme Müdürlüğü Modern İdari Hizmet Binasına Çok Yakında Kavuşacak

Amasya Orman Bölge Müdürlüğünün sorumluluk bölgesi olan Amasya, Samsun, Çorum ve Tokat illerinde yürütülen ormancılık faaliyetlerinin denetim ve incelemelerine devam ediliyor.
Amasya Orman Bölge Müdürü Halil Oflu, Bölge Müdür Yardımcısı Gültekin Şenlikoğlu beraberliğinde Kavak Orman İşletme Müdürlüğüne gerçekleştirdiği ziyarette İşletme Müdürü Özkan Güneş tarafından karşılanarak 2021 yılı iş programları doğrul-tusunda bölgede yürü-tülen ormancılık faaliyetleri hakkında bilgiler alarak talimatlarını aktardı.
Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle 01.01.2020’de kuruluşu yapılan Kavak Orman İşlet-me Müdürlüğünün bünyesinde bulunan 12 Orman İşletme Şefliği ve 1 ATM şefliği için mevcut hizmet binasının yetersiz oluşundan dolayı bölgeye daha iyi hizmet sunabilmek için modern bir hizmet binası inşa edilmesi için çalışmalar hızlandırıldı.
Kavak Orman İşletme Müdürlüğü modern idari hizmet binasına çok yakında kavuşacak
Yeni idari hizmet binası inşası için mimarlık ofisinden hizmet alımı yapan Kavak Orman İşletme Müdürlüğünün, maliyeti düşük ve modern bir hizmet binasına sahip olmak için mimarlık ofisi tarafından geliştirilen projeleri değerlendiriyor.
Bölge Müdürü Halil Oflu, Bölge Müdür Yardımcısı Gültekin Şenlikoğlu, Kavak İşletme Müdürü Özkan Güneş, Makine İkmal Şube Müdürü Murat Çalışkan, İnşaat Mühendisi Cela-lettin Yılmaz ve teknik personelin katılımıyla düzenlenen toplantıda; Hizmet alımı yapılan mimarlık ofisi tarafından idari hizmet binası inşasına yönelik geliştirilen projelerin lansmanı ofis yetkilisi tarafından sunu eşliğinde gerçekleştirildi.
Lansmanı yapılan projeyle ilgili görüş alışverişinde bulunularak toplantı sona erdi.
Mimarlık ofisi tarafından geliştirilen ve yetkililer tarafından uygun görülen proje, Orman Genel Müdürlüğü tarafından uygun görülürse idari hizmet binasının yapımına 2021 yılı içerisinde başlanılması planlanıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı