Son Dakika

Kaymakamdan 23 nisan doğumlu çocuğa pasta sürprizi

Kaymakamdan 23 nisan doğumlu çocuğa pasta sürprizi

Suluova Kaymakamı Erdoğan Kanyılmaz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı evlerinde kutlayan ve 23 Nisan doğumlu olan öğrenciye pasta sürprizi yaparak hediyeler verip doğum günü ve bayramını kutladı.

Şeker Mahallesinde ikamet eden öğrenci ailesini İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Davu ile birlikte ziyaret eden Kaymakam Erdoğan Kanyılmaz, 23 Nisan tarihinde doğan ve 8 yaşına giren TOKİ Çelebi Mehmet İlkokulu 1/A sınıf öğrencisi Rana Demir’e pasta ve hediyeler verdi, doğum gününü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı.

Dışarıda mumların yakılmasının ardından evin kapısını çalan Kaymakam Kanyılmaz ve beraberindekiler, sosyal mesafeye uyarak öğrenci Rana Demir’e doğum günü sürprizi yaptı, doğum gününü ve 23 Nisan çocuk bayramını kutlayıp hediyeler verdi.

Devlet olarak her zaman yanlarında olduklarını ifade eden Kaymakam Kanyılmaz, yaptığı açıklamada, 23 Nisan da dünyaya gelmiş öğrencinin sevincine ortak olmak istediklerini belirterek, “Yavrularımızın okul ve eğitimle ilgili motivasyonlarını artırmak ve bağımızı koparmamak adına böyle güzel bir sürpriz yaptık.” dedi.

TOKİ Çelebi Mehmet İlkokulu 2/A sınıf öğrencisi Rana Demir’de sürprizden dolayı çok mutlu olduğunu, Kaymakam ve İlçe Milli Eğitim Müdürü ile öğretmenlerine teşekkür ettiğini söyledi.

Suluova Kaymakamı Erdoğan Kanyılmaz, ayrıca ilçemizdeki öğrenci olan gazi çocukları ile öksüz ve yetim çocukları da ziyaret ederek çeşitli hediyeler verip 23 Nisan bayramlarını kutladı.

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 3 kişi, ayakta duran insanlar, çocuk ve iç mekan

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı