GÜNCEL HABER

KESKE’e bağlı Genel Merkez Temsilcileri Sol Partiyi Ziyaret Ettiler

KESK ve KESKE’e bağlı Genel Merkez Temsilcileri (KESK Varol Özt-orun, Eğitim-Sen, Simge Yardım, TÜMBEL-SEN Bülent Türkmen, Amas-ya Eğitim- Sen şube yönetiminden Şube Başkanı Mustafa Ölgün ve yürütme ku-rulu üyeleri Turgay Şahin, Kemal Selçuk, Amasya BEST temsilcisi Deniz Güler Sol Partiyi ziyaret ettiler.
Ülke sorunları, orman yangınları, geleceğimizin kül olması hakkında ve ekoloji konusunda görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Sol Parti Amasya il başkanı A.Suat Sancak tarafından Sol Partinin siyasi düşünceleri, Amasyadaki Sol Parti faaliyet ve çalışmaları anlatıldı.
KESK Varol Öztorun ve Eğitim-sen Simge Yardım KESK olarak toplu sözleşmeye yönelik taleplerini hükümete iletmek için iki koldan yürüyüş başlattıklarını, yerellerde basın açıklaması yaparak taleplerini kamuoyuna duyurmak istediklerini beyan ettiler.
KESK olarak yapacakları faaliyetlere ilişkin birlikte mücadele ve destek istediler.Sol Parti Amasya il başkanı Ali Suat Sancak, ülke sorunlarıyla ilgili ve toplu sözleşmeye yönelik taleplerin karşılanması adına KESK ve KESK’e bağlı sendikaların sendikal mücadelelerinde yanlarında olacaklarını ve destek vereceklerini beyan ettiler.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı