Son Dakika

Kesmekaya’dan Elçin Tekstil’e hayırlı olsun ziyareti

Kesmekaya’dan Elçin Tekstil’e hayırlı olsun ziyareti

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Amasya İl Başkanı Mehmet Akif Kesmekaya, Amasya Ak Parti Milletvekili Mustafa Levent Karahocagil ve Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Galip Uzun, Amasyalı iş adamı Osman Eken’in Merkez Yeni Sanayi bölgesine açmış oldukları Elçin Tekstil Dikim Fabrikası’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar
Ziyarette Elçin Tekstil Dikim Fabrikası sahibi Osman Eken’e hayırlı olsun temenninde bulunan Başkan Kesmekaya, daha sonra fabrikayı gezerek işçiler ile selamlaştı. İş adamı Osman Eken ile bir süre sohbet eden Başkan Kesmekaya, Fabrikaların kalkınma ve istihdama katkı sağlayan önemli kuruluşlar olduklarını ve bu tür fabrikaların açılması için her konuda gerekli desteği vermeye hazır olduklarını söyledi.

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, oturan insanlar
Kesmekaya, “Amasya’nın en büyük meselesi üretimdir. Bizler üreten toplum oluşturmak zorundayız. Bunu kim beceriyor ve yapıyorsa bizler onlara sonsuz teşekkür ediyoruz. Bu kapsamda Elçin Tekstil Dikim Fabrikası’nda da hem meslek sahibi kişiler yetişecek, hem de üretime katkı sunulmuş olunacak. Ben bu anlamda Elçin Tekstil Dikim Fabrikası’nı Amasya’mıza kazandıran iş adamı Osman Eken ve her ferdin yapmış olduğu gayretli çalışmayı takdirle karşılıyor, kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Elçin Tekstil Dikim Fabrikası sahibi Osman Eken, yapmış oldukları ziyaret için, Amasya Ak Parti İl Başkanı Mehmet Akif Kesmekaya ve beraberindeki heyete teşekkür etti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı