Son Dakika

Kozlu Gıda A.Ş. firmasını ziyaret eden Vali Dr. Osman Varol, firma yöneticilerinden üretim, pazarlama ve Ar-ge faaliyetleriyle bilgi aldı

Kozlu Gıda A.Ş. firmasını ziyaret eden Vali Dr. Osman Varol, firma yöneticilerinden üretim, pazarlama ve Ar-ge faaliyetleriyle bilgi aldı

Suluova ilçemizde bulunan Kozlu Gıda A.Ş. firmasını ziyaret ederek yöneticilerden üretim, pazarlama ve Ar-ge faaliyetleriyle ilgili bilgi alan Vali Dr. Osman Varol, fabrikaya ürünlerini teslim eden çiftçilerle de görüşüp kazançlarının bereketli olmasını diledi.

Kozlu Gıda A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kozlu’dan faaliyetleriyle ilgili bilgiler alan Vali Varol, tarım ve hayvancılık sektörlerinde hizmet veren fabrikaların ilimiz ekonomisi ve istihdamına önemli katkı sağladıklarını belirterek bu katkıların daha da artması için çalışmalar yürüttüklerini ifade etti.

Vali Varol, Kozlu Gıda A.Ş.’nin bünyesindeki tesislerdeki çalışmaları sonucu ülkemizin önemli bir kısmının un, yem, yumurta ihtiyacını karşıladığını ayrıca bölgemizde de istihdama yüksek oranda katkı sağladığına değinerek başarılı çalışmalarının devamını diledi.

Ziyarete, Suluova Kaymakamı Erdoğan Kanyılmaz, İl Emniyet Müdürü Fahri Bulut, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ali Yıldız ile Suluova Belediye Başkanı Fatih Üçok da katıldı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı