GÜNCEL HABER

Küçük Yusuf Asaf, Harçlığını Depremzedelere Gönderdi

Küçük Yusuf Asaf, Harçlığını Depremzedelere Gönderdi

Suluova’da depremzedeler için başlatılan yardım kampanyası yoğun ilgi görürken en anlamlı bağış ise 5 yaşındaki Yusuf Asaf Öztürk’ten geldi.

Depremzedelere yardım için Suluova 15 Temmuz Demokrasi Meydanında kurulan yardım stantlarının olduğu yere babasıyla birlikte gelen küçük Yusuf Asaf, biriktirdiği harçlığı olan 20 Tl’yi Elazığ ve Malatya’da ki depremzedelere ulaştırılmak üzere yardım görevlisine teslim etti.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, çocuk

-Suluova Seferber oldu.

Elazığ ve Malatya’da meydana gelen yıkıcı depremlerin ardından tüm yurtta başlatılan yardım seferberliğine Suluova ilçemizde de 7’den 70’e herkes katılarak büyük bir kardeşlik örneği gösteriyor.

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava

Dün başlayan ve bugün akşam saat:17.00 da sona erecek olan insani, yardım kampanyasına destek olmak isteyen Suluovalı hayırseverler para yardımının yanı sıra giyilmemiş yeni giyim eşyalarından, gıda, ısıtıcı, yorgan, battaniye gibi malzemeleri yardım standındaki görevlilere teslim ediyor.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, açık hava

Suluova Belediyesi ile Türk Kızılay’ı Suluova Temsilciliği, Suluova Taşıyıcılar Kooperatifi ve Suluovalı tüm sivil toplum kuruluşlarının katılımıyla düzenlenen kampanya da tedarik edilen yardımlar bu akşam saat:18.00 da deprem bölgesine yolcu edilecek.

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, oturan insanlar ve açık hava

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı